Strzelectwo

Strzelectwo2015

REJONOWY FINAŁ LIGI SZKOLNEJ 2015

W dniu 16.10.2015 r. na strzelnicy Klonownica k. Augustowa został rozegrany Rejonowy Finał Suwalskiej Ligi Szkolnej w strzelaniu z broni kulowej. I LO reprezentował  zespół dziewcząt w składzie: Joanna Bielska, Kamila Puza, Iwetta Cieślukowska oraz  zespół chłopców: Szymon Bartoszewicz, Kacper Hącia, Jakub Milewski.

strzelectwo2015a

W klasyfikacji drużynowej najlepiej wypadł zespół dziewcząt, który zajął III miejsce.  Drużyna chłopców  uplasowała się na VII miejscu.

Spośród wszystkich zawodników podczas Rejonowego Finału Suwalskiej Ligi Szkolnej najlepszą celnością wykazała się Joanna Bielska (klasa IIIA), zdobywając największą ilość punktów. W kategorii indywidualnej dziewcząt zajęła I miejsce. Warto wspomnieć, iż Joanna na co dzień trenuje w klubie strzeleckim LOK Wigry Suwałki pod okiem trenera Kazimierza Jakimowicza.

I Turniej Strzelecki pod Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk w strzelaniu z broni pneumatycznej 2016