Dziękujemy

Serdecznie dziękujemy za danie nam wszystkich możliwych odznak w projekcie, w ramach podziękowań poniżej jeszcze jeden film z wypadkami rowerowymi. Źródło:CryWolfMU Jeszcze raz dziękujemy, zespół 3CITYBIKES

Projekt stojaków rowerowych

    Powyżej przedstawiony jest projekt stojaków rowerowych, które będą umieszczane w pobliżu naszych placówek. Umożliwiają zostawianie pięciu rowerów na raz. Naszym celem było stworzenie jak najbardziej charakterystycznych stojaków. Będą także w odległościach możliwych do kontrolowania przez pracowników 3Citybikes.

Michał Kwiatkowski

Michał Kwiatkowski ur. 2 czerwca 1990 w Chełmży – polski kolarz szosowy. Drużynowy mistrz świata w jeździe na czas w barwach Omega Pharma-Quick Step. Mistrz Europy i świata w kategorii juniorów. Medalista mistrzostw Polski seniorów na szosie i na torze. Olimpijczyk z Londynu z 2012.   Michał Kwiatkowski: cel na 2014 rok? Wygrać etap World czytaj dalej »

Trójmiasto-piękniejsza strona Polski

Trójmiasto-piękniejsza strona Polski   Autor:lookaszx

Praca w grupie – jak to u nas wygląda?

Na przestrzeni ostatniego pół roku współpracowaliśmy w naszej grupie pod nazwą 3CITYBIKES. Robiliśmy w to celu wykonywania powierzonych nam zadań. Mieliśmy na celu m.in. stworzenie reklamy i biznesplanu naszej firmy oraz bieżące prowadzenie bloga ( dla przypomnienia nasze przedsięwzięcie – wypożyczalnia rowerów). Szukaniem tematów – filmików, ciekawostek na bloga zajęła się czwórka z piątki członków czytaj dalej »

Do naszej grupy

Niech każdy z naszej grupy wstawi przynajmniej 2 wpisy. W tych wpisach dobrze by było zamieścić FILMIKI i OBRAZKI. Oto proponowane tematy wpisów: 4) Veturilo – jak to działa w Warszawie, wpis na stronę główną 5) Projekt naszych stojaków rowerowych, wpis na stronę główną 6) Gwiazdy światowego kolarstwa, wpis na stronę główną 8) Najlepsze muzyka czytaj dalej »

Śmieszne rowery

Znak drogowy Źródło:tntgameguy lolos Palenie gumy na rowerze Źródło: BekaWPigulce Bolesne wypadki na roweże Źródło:suchary śmieszne filmiki Źródło:failxbest X Artykuł przygotowany przez Krzyśka, a wstawiony przez Andrzeja. Widać że współpracą można tworzyć ciekawe rzeczy.  

Ratownictwo rowerowe w Gdańsku

Jesteście ciekawi jak wygląda ratownictwo rowerowe? Proszę o to filmik z ich dnia w pracy. Źródło: youtube.com/SNRRADIUTARE *Temat został odnaleziony przez Paulinę, która chciała ukazać nieznaną rowerową stronę służb medycznych.

STRONA INTERNETOWA

W ciągu kilku dni zostaną zakończone prace nad strona internetowa naszego przedsięwzięcia. Strona internetowa jest formą naszej e-reklamy. Więc jeśli chcecie wiedzieć więcej zapraszamy na stronę! http://krzysztofzurawicz.wix.com/3citybikes   WAŻNE DO ZESPOŁU Proszę o materiały do strony!!!      

Mały Tour Bikerów 2014

Mały Tour Bikerów są to zawody kolarskie, dzielące się na 5 edycji organizowane przez Klub Kolarski Belta Team MTB Gdańsk działający przy Ognisku TKKF Chełm Spółdzielczy wraz z MOSiR Gdańsk i Radą Dzielnicy Chełm. Więcej informacji: http://www.beltateam.com/biker-mini-race-2014 i http://sport.trojmiasto.pl/Maly-Tour-Bikerow-2014-imp389544.html.

Mapa ścieżek rowerowych w Gdańsku

„Ruch drogowy i mobilność w mieście” i „Rowerowy maj”

„Ruch drogowy i mobilność w mieście” i „Rowerowy maj” są to nawy dwóch kampanii skierowanych do szkół podstawowych w 2014 r.. Mają one na celu popularyzacje zdrowego stylu życia i jazdę na rowerze. Więcej informacji w linku:http://www.rowerowygdansk.pl/start,163,118.html Temat odnaleziony przez Pawła, a wstawiony przez Andrzeja. Chcemy pokazać że razem możemy stworzyć fajnego bloga.

Festiwal rowerowy 2014

Dnia 30 marca 2014 r. w hali widowisko – sportowej na gdańskiej Żabiance odbędzie Festiwal rowerowy. Chcesz nawiązać kontakty z przedstawicielami branży rowerowej. Jesteś miłośnikiem rowerów i szeroko rozumianej aktywności. Zależy Ci na bezpieczeństwie i zdrowiu Twoim i Twoich bliskich. Chcesz wiedzieć więcej, spotkać ciekawych ludzi, wybrać rower, wygrać nagrody. Zapraszamy na festiwal! Więcej informacji:http://www.rowerowyfestiwal.pl/index.php czytaj dalej »

Chcesz wiedzieć więcej o naszym przedsięwzięciu – wejdź w zakładkę „nasze przedsięwzięcie”

Szlaki rowerowe w Gdańsku

Przez następne dni będę umieszczać opisy następnych szlaków rowerowych w Gdańsku. Podróżując rowerem można zobaczyć wiele ciekawych miejsc turystycznie, można poznać historię, florę i faunę regionu w czasie aktywnego wypoczynku. I tak zacznę od trasy rowerowej z Gdańska do Gdynii. 1. Gdańsk – Gdynia ( 25 km) Ma ona około 25 km długości, w większości czytaj dalej »

Propozycja logo

A to moja propozycja logo,

Pogoda na DZIŚ!!

PRZEJDŹ DO STRONY PODANEJ W LINKU I ZOBACZ CZY TO CZAS NA TWOJĄ WYCIECZKĘ ROWEROWĄ http://www.twojapogoda.pl/polska/pomorskie/gdansk  

css.php