Praca w grupie – jak to u nas wygląda?

Na przestrzeni ostatniego pół roku współpracowaliśmy w naszej grupie pod nazwą 3CITYBIKES. Robiliśmy w to celu wykonywania powierzonych nam zadań. Mieliśmy na celu m.in. stworzenie reklamy i biznesplanu naszej firmy oraz bieżące prowadzenie bloga ( dla przypomnienia nasze przedsięwzięcie – wypożyczalnia rowerów). Szukaniem tematów – filmików, ciekawostek na bloga zajęła się czwórka z piątki członków naszej grupy – Ania, Paulina, Paweł i Krzysiek, natomiast Andrzej odpowiedzialny był za wstawianie opracowanych artykułów na bloga, które przysyłali mu na e-maila pozostali członkowie grupy. Wszyscy byli bardzo aktywni, gdyż każdy wiedział, że tylko dzięki współpracy możemy osiągnąć nasze cele, jakimi było wzorcowe wykonywanie zadań oraz stworzenie niepowtarzalnego, niebanalnego bloga, który będzie za razem merytoryczny. Od początku wzięliśmy się do pracy, żeby nie mieć zaległości i opóźnień w projekcie. Szczególną kontrolę nad tym zadanie sprawowały Ania i Paulina.  Dzięki nim od początku do dzisiaj, ani razu nie mieliśmy problemów z terminowością wykonywania zadań.

Chciałbym też powiedzieć coś o ankietach. Ich pomysłodawcą była Paulina. Trzeba podkreślić że to dzięki mieliśmy je jako pierwsi z całej naszej szkoły. Ale na co były by ankiety gdyby nikt w nich nie brał w nich udziału dla tego chcielibyśmy podziękować wszystkim za wzięcie w nich udziału.

Twórcą naszego loga był Andrzej, tła- Krzysiek, a gifów – Paweł. W oprawie graficznej wszyscy się wspieraliśmy tworząc poszczególne elementy graficzne, gdyż nikt z nas jeszcze nie jest grafikiem.

Jednym słowem na koniec jako podsumowanie można przytoczyć słowa Harveya Mackaya, który dobrze pasuje do zobrazowania naszej pracy przez ostatnie pół roku: Świeże pomysły pojawiają się tam, gdzie każdy może swobodnie wnieść coś od siebie, w środowisku bez barier.

 

2 Komentarzy

 • 10 czerwca 2014 - 13:02 | Permalink

  Doskonały jest ten opis Waszej pracy grupowej. zu7
  Postuluję, by trafiła do Was także odznaka „Załoga tworzy bloga”.
  Pzdr :)

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php