3CITYBIKES

Nasze przedsięwzięcia – Trójmiejskiej wypożyczalni rowerów „3CityBikes” – ma być spółką dającą możliwość zwiedzić miasto, poprawić kondycję czy w szybki i ekologiczny sposób przemieszczać się po mieście w godzinach szczytu i wszystko to rowerem w dobrej cenach i porządnym sprzęcie przystosowanym do różnych warunków pogodowych jak i drogowych.

Projekt ma się opierać na sieci wypożyczalni rowerowych usytuowanych w najważniejszych punktach Trójmiasta. Każdy chętny do wypożyczenia rowera będzie zgłaszał się do punktu, gdzie będą spisywane jego dane. Każdy punkt będzie wyposażony w laptop w celu ułatwienia identyfikację klienta. Pozwoli to na pozostawienie przez niego rowera w dowolnym punkcie. W późniejszym czasie mieszkańcy Trójmiasta i turyści będą mogli starać się o kartę ( w ramach rejstracji przez internet), która pozwoli bez zgłaszania się w punkcie na wypożyczenia rowera. Wystarczy tylko zeskanować kartę w czytniku, w który będzie wyposażony każdy rower i już będzie można wsiadać na niego. Opłata za kartę będzie wynosić ok. 15 zł. Rower będzie można wypożyczyć maksymalnie na 12 h. Opłatę za wypożyczenie roweru należy będzie zapłacić w momencie jego zwrotu do punktu.

ceopłata inicjacyjna 10 zł

1 – 5 min 2 zł

6 – 20 min 8 zł

21 – 60 min 10 zł

druga godzina 12 zł

trzecia godzina 16 zł

czwarta i następna 20 zł

przekroczenie 12 h wypożyczenia 40 zł

2 Komentarzy

 • 20 marca 2014 - 15:02 | Permalink

  Witajcie, mam nadzieję, że w miarę „rozwoju” Waszego przedsięwzięcia napiszecie coś więcej na temat Waszego przedsięwzięcia, tym bardziej, że zapowiada się ciekawie:)
  Sylwia ostatnio opublikował…Konkurencja nie śpi!My Profile

 • 24 marca 2014 - 14:46 | Permalink

  Czy zaproponowane przez Was ceny są konkurencyjne w stosunku do tych, które oferują już istniejące wypożyczalnie. Czy te 250 złotych to nie jest pomyłka?

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php