Prezentacja końcowa przedsięwzięcia

Zapraszamy do obejrzenia naszej prezentacji przedsięwzięcia.

Kawiarnia Prezi

 

 

Jeżeli odtwarzacz nie działa kliknij tu

2 Komentarzy

 • 10 czerwca 2014 - 13:11 | Permalink

  Świetnie się prezentuje ta Wasza prezentacja- sformatowana w prezi. Jak cały wasz blog- kompetentna i urodziwa :)

  Jest w niej wiedza o kawie i pasja w projektowaniu miejsca, gdzie się jej będzie można napić

  Jeśli czegoś w niej trochę brakuje, to przyziemnych konkretów: np. ile potrzebujecie na rozruch przedsięwzięcia, skąd można je je wziąć, gdzie warto je zlokalizować.

  :) JŻ

 • Sebastian Karpiński
  30 czerwca 2014 - 19:50 | Permalink

  Witam, nazywam się Sebastian Karpiński – zawodowo zajmuje się tworzeniem profesjonalnych biznes planów, oceną przedsięwzięć inwestycyjnych pod kątem ich realności oraz oceną wniosków unijnych dla instytucji publicznych. Planowane przedsięwzięcie w postaci kawiarni zlokalizowanej w Trójmieście jest dosyć standardowym pomysłem na biznes, ale nie oznacza to wcale, że złym. Należy pamiętać, iż bardzo ważna w tego typu przedsięwzięciach jest lokalizacja np. przy głównych szlakach pieszych, w galeriach handlowych itd. Planowany lokal utworzony w dobrym miejscu z punktu widzenia potencjalnych klientów ma więc spore szanse na osiągnięcie sukcesu rynkowego. Wiąże się to jednak często z wysokimi czynszami. W przygotowanych materiałach widać bardzo dobry zmysł artystyczny – wystrój i identyfikacja wizualna jest ważnym elementem odbioru kawiarni. W projekcie bardzo wyraźnie podkreślono nacisk na nowe technologie, co w połączeniu z bardzo wyraźnie określoną grupą docelową sprawa, iż kawiarnia ta będzie „jakaś:, a nie taka, jak wszystkie inne. Należy też dodać, iż niskie ceny, deklarowane przez pomysłodawców nie zawsze są w tej branży korzystne. Czasem wyższe ceny oznaczają większy prestiż, który jest ważny dla części klientów tego typu lokali – występuje tzw. efekt snobizmu.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php