Nowość w sklepie

  Chcielibyście aby jakaś gwiazda pomogła Wam wybrać sprzęt sportowy? Może chcielibyście usłyszeć radę od A.Radwańskiej jaką rakietę do tenisa najlepiej sobie kupić?   W naszym sklepie to możliwe ! od połowy tygodnia w każdy piątek polskie gwiazdy sportu będą pomagały Wam w wyborze sprzętu sportowego . Jakie gwiazdy pojawią się w sklepie będziecie wiedzieli czytaj dalej »

Podczas pracy :)

Mały fotoreportaż podczas wspólnej ciężkiej pracy przy blogu     Dawid podczas odpowiadania na Wasze komentarze       Nasza tenisistka Marta jest trochę nieśmiała                  Jula wprowadza małe poprawki                     Marta ma nowy pomysł…         czytaj dalej »

Wybierz się na rower!!!

Wybierz się na rower. Gdańsk w ostatnich latach hucznie promuje sport. W tą niedzielę odbył się rajd rowerowy. Zapraszam do czytania ciekawego artykułu temu poświęconemu   http://rowery.trojmiasto.pl/Tysiace-rowerzystow-przejechalo-przez-Trojmiasto-n80483.html

Końcowa prezentacja

Poniżej link do pobrania prezentacji: Ile ważył koń trojański Zapraszamy do obejrzenia prezentacji!

Artykuł tenis

Witam wszystkich fanów sportu i nie tylko Jako członek tego fantastycznego i prężnie działającego teamu oraz pasjonatka sportu i aktywna tenisistka pragnę podzielić się z Wami dawką tenisowych nowinek. Turniej 2014 Ostatni tydzień dla fanów tego sportu to prawdziwa dawka sportowych emocji, bowiem za nami pierwszy tydzień rozgrywek Rolanda Garrosa na paryskich kortach. Jest to czytaj dalej »

W dniu 4 czerwca część naszego zespołu udała się na mecz reprezentacji Polski w piłce ręcznej na naszym gdańsko sopockim stadionie na ergo arenie. Jako że jesteśmy zapalonym sportowcami i wielkimi fanami aktywności bardzo ucieszyła nas możliwość udziału w tej imprezie. Tym bardziej, że atmosfera męczyć tak dużej hali wypełnione kibicami jest zawsze niezwykła. Kibice czytaj dalej »

Najważniejsze imprezy sportowe 2014 roku

Rok 2014 będzie obfitował w wiele ciekawych i wartych uwagi wydarzeń sportowych. Oto dla Was kalendarium najważniejszych imprez, niczego nie możecie przegapić! CZERWIEC 26-29 czerwca – Rajd Polski Kibice motorsportu i Roberta Kubicy ostrzą sobie apetyty na udział byłego kierowcy Formuły 1 w zaliczanym do mistrzostw świata Rajdzie Polski, który na trasach w rejonie Mikołajek czytaj dalej »

Piłka ręczna: Polska – Hiszpania

4 czerwca reprezentacja Polski zagra towarzysko z Hiszpanami, aktualnymi mistrzami świata i brązowymi medalistami mistrzostw Europy. Wiemy już, że podopieczni Manolo Cadenasa zagrają w najsilniejszym składzie. Ponadto mecz w ERGO ARENIE będzie dwusetnym, pożegnalnym występem w kadrze dla Ikera Romero, legendarnego rozgrywającego hiszpańskiej drużyny.   Część naszej załogi wybiera się na dzisiejszy mecz piłki ręcznej. czytaj dalej »

Wycieczka rowerowa

Nasza załoga była na wycieczce, chcieliśmy zobaczyć jak aktywnie spędzacie czas . Pogoda była piękna. W tym czasie przeprowadziliśmy z Wami ankietę, która znajdzie się na naszej końcowej prezentacji. O to parę zdjęć z wyprawy:   Pozdrawiamy, załoga sklepu   Zapraszamy:   https://www.facebook.com/pages/ProSport-sklep-sportowy/457413241052784  

ProSport

Przypominamy o naszej stronie wszystkim bardzo dziękujemy za „lajki” Aktywnie spędzajcie czas!  Pozdrawiamy, załoga sklepu !!!   https://www.facebook.com/pages/ProSport-sklep-sportowy/457413241052784  

css.php