Biznesplan

blogeo

Prezentacja

http://dysk.onet.pl/link/5GOZ4

Będziemy reklamować promocje jakie występują w naszym biznesie np. -50% na doniczki o pojemności 5,10,15,20 litrów. Nasz produkt jest dla wszystkich od młodych którzy chcą uszczęśliwić swoje dziewczyny matki itd. Starszych którzy chcą upiększyć swój dom czy ogród. Dla zagożałych ogrodników i zwykłych ludzi lubiących zapach świerzych kwiatów. Wybraliśmy baner tradycyjny gdyż uważamy ,że najbardziej czytaj dalej »

Lekcja 13 i 14. Podstawy księgowości — rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym.

Lekcja 13 i 14. Podstawy księgowości — rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym.

Wybór strategii marketingowej. Promocja – Lekcja 7

Po długim namyślę zdecydowaliśmy się na: strategię penetracji rynku, która polega na wzmocnieniu swojej pozycji na dotychczasowym rynku oraz zintensyfikowaniu sprzedaży dotychczasowego produktu. Mamy najlepszą reklamę na rynku ,która przyniesie nam wielu klientów. Mamy bardzo atrakcyjne ceny i częste promocje. Mamy zamiar być najlepszą kwiaciarnią w Gdańsku i wierzymy ,że nam się to uda. Cele działań czytaj dalej »

Źródła finansowania i działania marketingowe – Lekcja 6

http://www.ceo.org.pl/sites/default/files/EWP/davBinary/11._zalacznik_nr_4._karta_pracy_zespolu.pdf

Planowanie rodzaju działalności – Lekcja 5

Nasze przedsięwzięcie będzie dotyczyło sprzedaży kwiatów na różne okoliczności. Również będzie aktywna usługa kwiaty na dowóz. Będzie to przedsiębiorstwo. Organizacja prawna będzie to jawna, osobowa będzie polegać na współdziałaniu osób ale nie na połączeniu kapitału. Pierwszym powodem jest to, że nie ma osobowości prawnej, ale dzięki firmie i wpisowi do rejestru można we własnym imieniu czytaj dalej »

Przedsięwzięcie – Lekcja 4

Nasze przedsięwzięcie będzie dotyczyło sprzedaży kwiatów na różne okoliczności. Również będzie aktywna usługa kwiaty na dowóz. Celem analizy rynku jest głównie sprawdzenie konkurencji i oszacowanie szans przebicia się przez nie. Główne wytyczne to: sprawdzenie wielkości runku – patrzą na obecną sprzedaż, trendów rynkowych – trendy zależą od danej branży- są to zmiany we wrażliwości cenowej, czytaj dalej »

Witaj, świecie!

To jest pierwszy wpis na blogu. Jako nowy użytkownik WordPressa powinieneś przejść do swojego kokpitu, aby usunąć ten wpis i utworzyć nowy z własną treścią. Baw się dobrze!

css.php