DEKORACJE SAMOCHODU

Jedną z najważniejszych kwestii ślubnych jest dekoracja samochodu. Każde auto dzięki odpowiednim dodatkom dekoracyjnym nabierze szyku i elegancji. Wsiądź do ślicznie udekorowanego przez naszą firmę samochodu ślubnego i poczuj się wyjątkowo. Dekoracje z wiązankami, wstążkami, tiulami, kwiatami udekorowanymi w różne kształty, jakie tylko zapragniesz. Delikatne, gustowne kwiaty lub bogato przystrojone bukiety. Wymyśl swoją dekorację, a czytaj dalej »

Jak sadzić róże ?

Dzisiaj chciałybyśmy zachęcić Was do obejrzenia krótkiego, ale treściwego filmiku Naszymi ulubionymi kwiatami są właśnie róże, co widać choćby w naszym samym logo kwiaciarni.  

Podstawy księgowości – lekcja 14

Część A. a. 57 893,4 zł b. 55 174,68 zł c. 5 280 zł Część B. 1. 2 064 zł 2. Dochód, Przychód, Koszty uzyskania przychodu, Zaliczka na podatek pobrana przez płatnika. 3.  Przychód podatnika – 60 473,4  zł. Dochód – 57 238,68  zł Zaliczka na podatek pobrana przez płatnika – 5 651 zł Część czytaj dalej »

Podstawy księgowości – lekcja 13

1.W ciągu ilu dniu od rozpoczęcia prowadzenia działalności należy zgłosić się do ubezpieczenia społecznego? Czy można to zrobić przez Internet? Zgłoszenia do ZUS dokonać należy najpóźniej w terminie 7 dni od daty zarejestrowania działalności gospodarczej.  Można zrobić to przez Internet. 2. JAKIE SĄ UBEZPIECZENIA OBOWIĄZKOWE DLA PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ? ubezpieczenia społeczne, zdrowotne (emerytalne – 438,73 zł, rentowe – czytaj dalej »

Pojedyncza róża na wiele okazji – zrób to sam!

Nie wiesz jak własnoręcznie zrobić prezent dla członków rodziny lub ukochanej osoby? My Ci pomożemy! Na tym wideo pokazane jest jak krok po kroku wykonać kwiatowy upominek. Zachęcamy do obejrzenia innych, również ciekawych filmików tego użytkownika.  

INSPIRACJE KWIATOWE

                   Oferta Kwiatowych Inspiracji jest bardzo bogata, jesteśmy jednak otwarci na nowości zaproponowane przez naszych klientów. Wyróżniamy się nieszablonowym podejściem do każdego klienta. Pomożemy w doborze bukietu i dekoracji tak, aby wszystko tworzyło spójną całość, zrealizujemy nawet najbardziej szalone pomysły. Oferujemy: -Bukiety według pomysłu naszych klientów np. z losów totolotka, z lizaków, z rafaello. -Dekoracje czytaj dalej »

E-reklama

Wybór narzędzia e-promocji

B. Karta pracy ucznia Określenie produktu/usługi/działalności, którą chcemy reklamować, czyli odpowiedź na pytanie: Co będziemy reklamować? Będziemy reklamować naszą kwiaciarnie i jej asortyment. Określenie grupy potencjalnych odbiorców produktu/usługi/działalności, czyli odpowiedź na pytanie: Dla kogo jest nasza działalność/produkt/usługa? Odbiorcami naszego przedsięwzięcia będą przede wszystkim zwykłe osoby zamieszkujące Gdańsk, które pragną kupić kwiaty w celu podarowania prezentu czytaj dalej »

E-mail reklamowy

Witamy ! Zachęcamy wszystkich do wstąpienia do naszej kwiaciarni. Nasze przedsięwzięcie oferuje profesjonalną obsługę,  zawsze świeże kwiaty oraz atrakcyjne dekoracje.   Staramy się  jak najlepiej zadowalać klientów, nasze usługi są starannie wykonywane oraz dopasowywane do indywidualnych potrzeb konsumentów. Wyróżniamy się rozsądną i elastyczną ceną, na specjalne zamówienia będziemy sprowadzać rzadkie, niespotykane rodzaje roślin.  W naszej kwiaciarni poczujesz się czytaj dalej »

Biznesplan

Nasz biznesplan

Jak przedłużyć świeżość kwiatów ciętych ?

Gdy kupujemy lub dostajemy kwiaty chcielibyśmy jak najdłużej cieszyć się ich pięknym wyglądem. Bukiety w cudowny sposób potrafią odmienić każde wnętrze a przy okazji poprawić nam samopoczucie. Kwiaty cięte mają to do siebie, że dość szybko więdną i usychają. Oto kilka zasad, których przestrzeganie może przedłużyć świeżość kwiatów: 1. Na noc wstawić kwiaty do chłodnego czytaj dalej »

Kwiatowe ciekawostki i porady

Jeżeli wręczamy komuś kwiaty na prezent, przynośmy kwiaty cięte. Kwiaty doniczkowe na prezent można podarować jedynie osobie, która je kolekcjonuje lub osobie bliskiej. Bukiet należy wręczać po pierwsze łodygami do dołu, a kwiatami do góry. Kwiaty powinien wręczyć gospodarzowi mężczyzna, jeśli przychodzi w towarzystwie kobiety. Kwiaty wręczamy bez opakowania. Co do rodzaju kwiatów, zawsze uniwersalne czytaj dalej »

Florystyczne Mistrzostwa Polski

Od 30 kwietnia do 1 maja 2014r. odbędą się w Wałbrzychu Florystyczne Mistrzostwa Polski. Będą tam liczne wystawy, pokazy oraz atrakcje dla florystów. Wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w tak świetnym wydarzeniu. Uczestnicy do wykonania będą mieli 5 zadań:                                   czytaj dalej »

Przedsięwzięcie

kim będą odbiorcy waszego przedsięwzięcia? Czy istnieją przedsięwzięcia o podobnej ofercie? Czym będzie się różniła wasza oferta? Odbiorcą naszego przedsięwzięcia będą głównie mieszkańcy Gdańska; Osoby pragnące kupić kwiaty cięte oraz doniczkowe, prezent, doniczki, nasiona, nawozy. Oczywiście nie będziemy jedyną kwiaciarnią na rynku, jednak myślę, że nasza oferta będzie wyróżniać się na tle innych. Będziemy oferować pełny czytaj dalej »

Źródła finansowania

Nasze wspólne przedsięwzięcie.

Odbiorcą naszego przedsięwzięcia będzie każdy mieszkaniec Gdańska. Niezależnie od tego czy jest on osobą, która ma doświadczenie w ogrodnictwie czy też jest zwykłą osobą. Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego, a to dzięki temu, że nasza kwiaciarnia oferuje  obszerny asortyment począwszy od nasion, nawozów, skończywszy na pojedynczych sztukach kwiatów czy też kwiatów doniczkowych. Nasze produkty czytaj dalej »

Forma organizacyjno-prawna

Przedsięwzięcie będzie dotyczyło sprzedaży detalicznej kwiatów, roślin i nawozów. Będzie to przedsiębiorstwo, spółka partnerska. Wybraliśmy taką formę organizacyjno-prawną, ponieważ nasze przedsięwzięcie jest małą działalnością oraz będzie ono prowadzone przez więcej niż jedną osobę. Opodatkowanie: W spółkach osobowych – nie są one podatnikami, tylko podatnikami są wspólnicy – jest możliwość wyboru podatku liniowego 19% lub opodatkowanie czytaj dalej »

Kwiaciarnia – przedsięwzięcie

Odbiorcą naszego przedsięwzięcia będzie mógł być każdy, niezależnie od zarobków, wyglądu czy upodobań. U nas każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Każdy będzie mógł kupić kwiatka na jakąś okazję, w prezencie czy do udekorowania swojego wybranego miejsca. W naszej ofercie będą kwiaty domowe jak i hodowane na dworze. Wiadomo, że w Gdańsku i okolicach istnieje czytaj dalej »

Nasze przedsięwzięcie

Odbiorcami naszego przedsięwzięcia będą przede wszystkim zwykłe osoby, które kupują kwiaty w celu podarowania prezentu innej osobie z różnych okazji, osoby, które chcą udekorować swój dom, balkon lub ogród, dbające o swoją roślinność, ogrodnicy oraz w dużej mierze pary młode. Oczywiście, że istnieją przedsięwzięcia o podobnej ofercie. Jednak będziemy się strać, aby nasza oferta była czytaj dalej »

Przedsiębiorstwem które wybrałyśmy jest kwiaciarnia.

Przedsiębiorstwem które wybrałyśmy jest kwiaciarnia. Przedsiębiorstwo prywatne osoby fizycznej – jedna z form, najprostsza organizacyjnie, prowadzenia przez osoby fizyczne działalności gospodarczej w Polsce. Z tej formy działalności gospodarczej nie mogą korzystać osoby prawne, jak również jednoosobowe spółki prawa handlowego utworzone przez osobę fizyczną, które w rozumieniu tegoż prawa podlegają przepisom dotyczącym osób prawnych. Uzasadnienie: Wybrałyśmy właśnie tą formę organizacyjno-prawną, ponieważ jest czytaj dalej »

css.php