Źródła finansowania

25.03.2014r. zastanawialiśmy się nad źródłami finansowania naszego stowarzyszenia. Analizując różnorodne opinie członków grupy, stwierdziliśmy, że w głównej mierze będziemy chcieli uzyskać dofinansowanie z UE. Potrzebujemy jak najwięcej pieniędzy na budowę kompleksu jeździeckiego, który będzie istotą funkcjonowania naszego przedsięwzięcia. W skład naszego stowarzyszenia będą też wchodzić przedstawiciele stajni członkowskich, więc także od nich będziemy pobierać składki. W miarę możliwości wykorzystamy także nasze prywatne oszczędności. Chcemy też zwrócić się z prośbą o pomoc do urzędów w naszym mieście, gdyż będziemy reklamować naszym przedsięwzięciem miasto Brodnicę, dlatego też pomoc ze strony miejskiej była by korzystna dla obu stron. Moglibyśmy także reklamować wiele prywatnych firm na naszych zawodach jeździeckich. Podstawowym, stałym funduszem, który będzie utrzymywał funkcjonujące już stowarzyszenie, będą pieniądze ze sprzedanych biletów, zakupów w naszym bufecie oraz zakładu bukmacherskiego funkcjonującego w naszej stajni.

Poniżej przedstawiamy opisy poszczególnych źródeł finansowania charakterystycznych dla stowarzyszeń:

zrodla

dotacje

zb

ddddda

afa

gfgfg

qwerty

5 Komentarzy

 • Mariusz Kosek
  14 kwietnia 2014 - 18:05 | Permalink

  Witam,
  bardzo udanie przedstawiliście przewidywane źródła finansowania Waszego przedsięwzięcia. Jest ich kilka, co w rzeczywistości oznacza większe szanse na powodzenie. Dobrze, że na etapie projektu myślicie nad stroną praktyczną. Udany jest również pomysł załącznika w postaci czytelnych, jasnych opisów poszczególnych sposobów pozyskania pieniędzy. Prócz strony merytorycznej ma to swoje odbicie również w stronie graficznej, bo dzięki temu efekt wizualny Waszej pracy jest dużo wyraźniejszy. Gratuluję postępów w pracy i tym bardziej namawiam do dalszej wytężonej pracy :)
  Pozdrawiam
  MK

 • 15 kwietnia 2014 - 16:50 | Permalink

  Porządnie zrobiliście ten pierwszy krok. Oczywiście, teraz pora na konkrety, czyli o jakie dotacje będziecie zabiegali, jakie zbiórki i kiedy przeprowadzicie itd.
  Zwracam Wam uwagę na ciekawy i nowoczesny sposób przeprowadzania tych ostatnich, jakim jest internetowy crowdfunding.Przedsięwzięcie jest w takim przypadku finansowane poprzez zachęconą do tego społeczność poprzez drobne, jednorazowe wpłaty dokonywane przez osoby zainteresowane danym projektem.
  Pozdrawiam serdecznie :)

 • Tomasz
  29 kwietnia 2014 - 21:55 | Permalink

  Bardzo ciekawa jestem dalszych Waszych postępów…Pogoda sprzyja przejażdżkom konnym…

 • 7 maja 2014 - 11:19 | Permalink

  Zamilkliście jakoś – śledzę systematycznie Wasz blog i czekam na kolejne ciekawe wpisy…
  Sylwia ostatnio opublikował…Dzień Wolności w KatowicachMy Profile

 • Jaskulska
  21 maja 2014 - 22:04 | Permalink

  Zawarliście dużo ciekawych oraz przydatnych informacji. Wszystko jest napisane w przejrzysty, jasny sposób. Fajny pomysł przedsięwzięcia. Oby tak dalej, chłopcy! :)
  Jaskulska ostatnio opublikował…Praca zespołowa – jak i dlaczego?My Profile

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php