Nasz zespół

Skład zespołu I LO w Brodnicy (Grupa nr. 1)

sd

_________________________________________________________________________________________

Paweł

Paweł Czubkowski

Jestem uczniem I Liceum Ogólnokształcącego im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy. Interesuję się muzyką, motoryzacją oraz sprawami informatyczno-elektronicznymi. Chętnie zdobywam nową wiedzę. Mam nadzieję, że w realizacji projektu „Młodzi Przedsiębiorczy” uda mi się wykorzystać wszystkie potrzebne umiejętności do zaprezentowania się z jak najlepszej strony.  E-portfolio jest dla mnie nowym doświadczeniem i będzie służyć rozwojowi moich umiejętności i kompetencji.

gruby

Bronisław Kułakowski

Jestem uczniem I Liceum Ogólnokształcącego im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy. Posiadam ciekawą osobowość dzięki, której umiejętnie dostosowywuje się do danej sytuacji. Interesuje się sztukami walki, motoryzacją oraz historią. Mam nadzieję, że biorąc udział w projekcie ” Młodzi Przedsiębiorczy ” zdołam sprostać powierzonym Mi zadaniom. Tworząc e-portfolio chciałbym ukazać się jak z najlepszej strony oraz zdobyć cenne kompetencje i doświadczenie.

ja

Szymon Majewski

Witam. Jestem uczniem I Liceum Ogólnokształcącego im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy. Interesuje się grami komputerowymi, muzyką oraz wszystkim co związane jest z filmami, począwszy od reżyserii a kończąc na montażu. Cieszę się że mogę wziąć udział w projekcie „Młodzi Przedsiębiorczy” i uważam, że dzięki niemu mogę rozwijać nowe umiejętności.

koj

Przemysław Koj

Jestem uczniem 1LO im.Filomatów Ziemii Michałowskiej w Brodnicy Interesuję się motoryzacją, głównie amerykańskimi samochodami z dużą mocą, o wysokim momencie obrotowym, tzw. muscle cars. W wolnym czasie zajmuję się muzyką, gram na gitarze czwarty rok.

minik

Dominik Kowalski

Nazywam się Dominik Kowalski. Uczęszczam do I liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy im. Filomatów Ziemi Michałowskiej. Interesuję się muzyką, sportem jak i e-sportem. Jestem absolwentem szkoły muzycznej I stopnia w Brodnicy. Od niedawna jestem uczestnikiem projektu młodzi przedsiębiorczy wraz, z którym wiążę nadzieję na poszerzenie horyzontów na tle edukacyjnym.

kacper

Kacper Konera

Jestem prawie pełnoletnim chłopcem pochodzenia polskiego. Mieszkam w małej miejscowości Brodnica, która moim zdaniem słynie z pięknych gór jak i rzek. Chodzę do I Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy.

4 Komentarzy

 • 17 marca 2014 - 11:17 | Permalink

  Silny męski zespół, który dziarsko zabrał się do pracy. Witajcie!!! Sporo o Was już wiemy, a pewnie jeszcze więcej się dowiemy, przyglądając się Waszemu przedsięwzięciu.
  Trzymam kciuki.
  Sylwia ostatnio opublikował…Zadaj pytanie naszemu ekspertowiMy Profile

 • 20 marca 2014 - 16:29 | Permalink

  No i cała ekipa. Wysportowana (przyglądam się Waszym zainteresowaniom), muzykalna, zinformatyzowana. Dominiku, a co to jest e-sport?
  Sylwia ostatnio opublikował…Wirtualny Festiwal Młodych Przedsiębiorczych 2014My Profile

  • ivaness222gmail.com
   22 marca 2014 - 11:09 | Permalink

   E-Sport to sport elektroniczny, dziedzina w której przedmiotem działań zawodników są gry komputerowe.

 • Janusz Żmijski
  23 marca 2014 - 11:07 | Permalink

  Dzień dobry,

  miło Was poznać. Super, że zamieściliście zdjęcia. Wygląda na to, że jest to ekipa o zróżnicowanych zainteresowaniach i pasjach, możecie się więc uzupełniać w trakcie pracy zespołowej. :) Janusz

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php