Nasze przedsięwzięcie

Naszym przedsięwzięciem jest otworzenie firmy zajmującą się sprzedażą modeli do składania. Modelami są zarówno figurki żołnierzy jak i sprzęt bojowy. W naszej ofercie znajdą się również akcesoria.
Po wstępnej analizie rynek ten wydaję się być nasycony. Jednak w Przemyślu nie ma sklepu zajmującego się sprzedażą tego typu asortymentu. Kolejną atutem tego wyboru jest możliwość poszerzenia przez nas sieci kontaktów i nabrania cennego doświadczenia. Tym czym możemy konkurować jest możliwość obniżenie cen, jako że pracownikami będziemy my sami planujemy pracować na część etatu. Nasz magazyn również musi być tani, poszukiwanie go będzie dla nas najtrudniejszym zadaniem.

4 Komentarzy

 • Ula Małek
  17 marca 2014 - 18:20 | Permalink

  Zaciekawił mnie Wasz pomysł na przedsięwzięcia. Mieszkam w tym samym województwie i myślę, że może to po części wynika z historii Waszego miasta? Czy figurki żołnierzy będą związane z formacjami militarnymi Przemyśla?
  Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
  Ula

  • artdan16tlen.pl
   19 marca 2014 - 21:50 | Permalink

   W naszych planach jest również dystrybucja figurek żołnierzy i modeli charakterystycznych dla danych obszarów. Aby móc sprzedać te produkty chcemy brać udział w wydarzeniach, związanych ze świętami. Umieszczenie reklamy w muzeum przemyskim. Udostępnienie dla urzędu miasta i tego typu instytucjom (szkoły) modeli promocyjnych.

   Naszym pomysłem też jest utworzenie projektu szachów, których figury będą w kształcie polskich formacji zbrojnych, m. in. skoczek w kształcie husarza.

   Mamy nadzieję, że nasze produkty mogą stać się ciekawym pomysłem na nagrody okolicznościowe dla olimpijczyków z historii, konkursach szkolnych dotyczące patriotyzmu, historii etc.

 • 20 marca 2014 - 15:43 | Permalink

  To wygląda na pomysł z dużym potencjałem promocyjnym, z zacięciem „patriotyczno-historycznym” Trzymam kciuki.
  Sylwia ostatnio opublikował…Konkurencja nie śpi!My Profile

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php