Nasze produkty

Nasze produkty są lekkie i trwałe. Każdy z nich występuje w kilku kolorach do wyboru, przez co klient będzie mógł znaleźć najodpowiedniejszy dla siebie.

Dbając o naszych klientów myślimy przede wszystkim o jakość produktu. Cały asortyment jest sprowadzany z Europy przez co mamy wgląd w produkcje artykułów, a więc jednocześnie gwarancję dobrej jakości.

Na co jako zwracamy uwagę przy zakupie? Na wygląd! Dlatego nasze produkty są nie tylko najwyższej jakości, ale i idealnie będą komponowały się z każdymwystrojem pomieszczenia przez co będą spełniały funkcję nie tylko kolekcjonerską, ale będą też wspaniałą ozdobą naszych mieszkań czy miejsc pracy.

Jako iż dbamy o zadowolenie naszych klientów ceny są przystępne. W przypadku wysyłki produktów oczywiście my pokrywamy jej koszty.

2 Komentarzy

 • 20 marca 2014 - 15:49 | Permalink

  A może spróbowalibyście narysować projekty Waszych produktów? Tak byśmy jeszcze lepsze mieli wyobrażenie o specyfice Waszej działalności? Tym bardziej, że macie w swoim gronie osobę pod tym względem utalentowaną:)
  Sylwia ostatnio opublikował…Konkurencja nie śpi!My Profile

 • 16 kwietnia 2014 - 07:27 | Permalink

  Jakość to dobry znak na rynku, szczególnie kiedy na każdym kroku mamy produkty z „jednego państwa”, gdzie jest ta tania siła robocza, o której pisaliście w analizie SWOT.

  Doceniam Wasz pomysł, kierunek na jakość produktów i oryginalność na rynku. Moim zdaniem Wasze produkty powinny docelowo trafiać nie tylko do koneserów, ale takich zwykłych zjadaczy chleba, którzy w spokoju chcą na swój sposób poznawać historię. Wasz produkt to swego rodzaju moda na jego posiadanie. Ale o tym jeszcze nie raz przeczytam na Waszym blogu.

  Doceniam systematyczność i zaangażowanie w prowadzenie bloga, a także dbałość o klienta.
  Pozdrawiam
  Ula

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php