Marketing

Podczas zajęć dyskutowaliśmy na temat jakiej kampanie reklamową. Uznaliśmy że nie stać nas na drogie reklamy w dużych mass mediach. Chcemy wykorzystać stosunkowo tanie ale dla naszych klientów bardziej oddziałujące formy.

Dla klientów instytucjonalnych, dla których przewidzieliśmy prezenty okolicznościowe, najlepsze będzie zaoferowanie egzemplarzy darmowych. Mamy nadzieję, iż to doprowadzi do upowszechnienia naszego produktu w tym segmencie. Innym pomysłem jest zorganizowanie konkursu pt. „opisz świat naszych figurek”.

Dla klientów będących pasjonatami to jakość, rozbudowana oferta i reklamy na forach historycznych są naszym planem na pozyskanie tego segment. Oczekują oni bowiem produktu spełniającego ich wymagania, które muszą być spełnione. Dbając o swoją markę chcemy wyrobić sobie opinie rzetelnej firmy, wśród tych osób.

Naszym hasłem reklamowym, nawiązującym do konkursu, jest ” Nasze modele przeniosą Cię w nieznany świat”. Nie jest to jednak ostateczne hasło.

 

3 Komentarzy

 • Ula Małek
  14 kwietnia 2014 - 14:15 | Permalink

  Na pewno Waszym atutem jest ciekawe hasło reklamowe; proste, ale z pomysłem i ma w sobie to coś co przyciąga uwagę. Doceniam Waszą pracę i pomysłowość.
  „Gratisy” w postaci darmowych produktów dla instytucji bardzo dobry pomysł. Czy wśród tych instytucji są szkoły, lokalne muzea?

  Wykonujecie bardzo dużą pracę. Cenię Was za sumienność w prowadzeniu bloga, a do tego zaangażowanie w działania projektowe.
  Pozdrawiam
  Ula

  • artdan16tlen.pl
   6 maja 2014 - 09:46 | Permalink

   Tak, odbiorcami naszych „gratisów” mają być szkoły, Urząd Miasta w Przemyślu a także Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej.

 • 12 maja 2014 - 18:45 | Permalink

  Bardzo dziękuję za odpowiedź, szczególnie, że zwróciliście uwagę na Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej. A jak jest w przypadku fortów? Czy one są oddzielnym muzeum?

  Pozdrawiam
  Ula

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php