Biznesplan

Aby zacząć przedstawię misję naszej firmy: ” Zdobyć znaczną część segmentu dzięki niskiej cenie i jakości naszych produktów. Następnie ruszyć na rynki innych krajów”, jest ona krótka, treściwa i osiągalna.

 

Prowadzimy małą firmę, pomimo to zauważamy duży potencjał w naszych planach. Dzięki zapałowi i skupienie na zdobyciu dużego segmentu rynku a nie na szybkich zyskach, możemy zaskoczyć konkurencję. Nasza firma charakteryzuje się dynamizmem i wykwalifikowaną kadrą pracowników. Przewidujemy szybki sukces naszego przedsięwzięcia.

Nasze cele:

-poszerzenie wiedzy z praktycznej wiedzy ekonomii,

-poszerzenie wiedzy teoretycznej,

-popracowanie nad umiejętnościami miękkimi,

-dobra zabawa :-)

Przez cały semestr na lekcjach ekonomii w praktyce staraliśmy się wypełnić powyższe cele. Nasza praca opierała się na dialogu i wykorzystaniu, tych umiejętności naszych członków, które były najbardziej rozwinięte. W czasie pracy musieliśmy się zmierzyć z wieloma problemami i zostało rozwianych wiele obiegowych opinii (np. założenie i prowadzenie firmy to takie łatwe – nie jest to też trudne ale wymaga poświęcenia czasu i podstawowej wiedzy).

Jeden komentarz

 • Ula Małek
  16 czerwca 2014 - 14:46 | Permalink

  Witam,
  dziękuję za kolejny materiał. Notatkę przeczytałam. Może zamieścicie, kilka wniosków z przygotowanego biznesplanu, czy opis nad czym kto pracował?

  Pozdrawiam i miło, że byliście tak aktywni
  Pozdrawiam
  Ula

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php