Nasz zespół

10258930_653020514772944_1500203641096711311_o

6 Komentarzy

 • 26 lutego 2014 - 16:52 | Permalink

  A napiszecie coś więcej na temat Waszego zespołu? Jesteście olbrzymim zasobem ludzkim, bez którego żaden pomysł i przedsięwzięcie nie mogłoby zaistnieć… Ciekawa jestem, jakie macie zainteresowania, marzenia i które z nich możecie „włączyć” we wspólne przedsięwzięcie ekonomiczne.
  Pozdrawiam

  • artdan16tlen.pl
   19 marca 2014 - 21:29 | Permalink

   Jest nas szóstka dwie kobiety i czterej mężczyźni, każdy z nas napisał kilka zdań o sobie.

   Ania: Chodzę do drugiej klasy szkoły średniej. Interesuję się zoologią i fotografią. Wolny czas chętnie spędzam w Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt Chronionych pracując jako wolontariusz.

   Karolina: Chodzę do klasy 2. Moim hobby są sztuki artystyczne dlatego uczęszczam do szkoły muzycznej a w wolnych chwilach rysuje/maluje oraz tańczę. Moją pasją jest także teatr.

   Adrian: Mam 17 lat, chodzę do 1lo w Przemyślu.Jestem jedynakiem.Interesuję się polityką, geografią, szeroko pojętym sportem. W wolnych chwilach slucham muzyki, gram z kolegami w pingponga lub pomagam kuzynce-studentce architektury wnętrz.

   Artur: Jestem młodym, niezdecydowanym obywatelem naszego kraju. Interesuję się ekonomią, książkami, filmami z klimatem i grą w piłkę nożną. Mam nadzieję, że uda mi się dobrze obrać przyszłą ścieżkę życia (a zatem i ścieżkę zawodową).

   Patryk:Interesuje się tym co robię m.in. szeroko pojmowaną ekonomią , przedsiębiorczością i najogólniej mówiąc sprawami biznesu.Nie uzależniam swojej przyszłości tylko i wyłącznie przez pryzmat zdobytej wiedzy w szkole ,ale także i przede wszystkim od swojej determinacji w zdobywaniu ponadprogramowego doświadczenia ,zdobytego poprzez nieustanne poszukiwanie informacji i udzielanie się w różnorakich konkursach etc. Oczekuje na to , że zdobyte przeze mnie doświadczenie przyda mi się w przyszłości i zaowocuje otwartymi drzwiami w zdobywaniu satysfakcjonującej mnie kariery zawodowej….

   Maciej:

 • Ula Małek
  13 marca 2014 - 21:11 | Permalink

  Witam Was w strefie blogów CEO. Jestem ciekawa w jaki sposób pracujecie zespołowo i jak zbudowaliście zasady wspólnej pracy? Kto z Was, jakie będzie pełnił role i kto został liderem?

  Pozdrawiam i do poczytania
  Ula

 • 20 marca 2014 - 15:46 | Permalink

  Bardzo ciekawe, młode osoby. Z talentami, zainteresowaniami… Dobrze wróży to Waszemu pomysłowi. Choć zaskoczona jestem, ze nikt z Was nie interesuje się historią lub militariami choćby:) Chyba że to tajemniczy: Patryk i Maciej…
  Sylwia ostatnio opublikował…Konkurencja nie śpi!My Profile

  • aerq567gmail.com
   22 marca 2014 - 13:19 | Permalink

   Jeśli o mnie o chodzi to faktycznie przyznam że swego czasu interesowałem się militariami i wojskiem kiedyś chciałem nawet od tego uzależnić swoją przyszłość , lecz były to dawne czasy dzieciństwa z którego już wyrosłem ,lecz czasami miło jest powspominać tamte niegdysiejsze czasy,stąd pasja z dzieciństwa przerodziła się w ową koncepcje.

   • 24 marca 2014 - 14:37 | Permalink

    No i czasem o to własnie chodzi…Pójść za głosem/za wspomnieniami…Trzymam kciuki, choć póki co wszystko wygląda bardzo profesjonalnie…

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php