Problemy w naszej okolicy , dotyczące naszej branży to m.in.: mała ilość restauracji , niski standard lokali, niewystarczające kompetencje obsługi , cena nieadekwatna z ilości produktu.

Problemy w okolicy ,dotyczące naszej specjalności, możemy rozwiązać poprzez otwarcie  nowoczesnych, przyjaznych dla klienta restauracji, w których każdy znajdzie coś dla siebie za stosunkowo niską cenę.

2 thoughts on “

  1. Doceniam, że Wasz projekt idzie w parze z pomysłem na bloga. Brawo! Analiza rynku jest konkretna i rzeczowa. Napisaliście na temat konkurencji, czy przeprowadziliście badania, poznaliście np. strony internetowe lokali?

    Na szczególne uznanie zasługuje Wasza kreatywność, która ma swoje odbicie w wizerunku strony. Jeszcze raz brawo!!!!
    Pozdrawiam
    Ula

    • Stron internetowych nie przeglądaliśmy , jednak jako młodzi ludzie korzystamy z takich usług i sami wiemy co tak na prawde dzieje się w tej branży i jak my sami chcielibyśmy być zaspokojeni .:D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge