Lekcja 13/14

Na kolejnych lekcjach naszym wspólnym zadaniem była praca nad marketingiem naszej firmy. Naszym zadaniem było wypisanie: promocji, produktu, ceny oraz dystrybucji. Przygotować to mieliśmy w formie mapy myśli. Moim zadaniem było komponowanie mapy myśli oraz przytaczaniu pomysłów. Zadanie wykonaliśmy poprawnie.Co widać na naszych zdjęciach. Kolejnym zadaniem było wybranie strategi marketingu oraz wypisanie naszych misji. Zadania czytaj dalej »

Lekcja X1

Witam serdecznie. Dzisiaj pracowaliśmy nad rejestracją przedsięwzięcia. Na początku w naszej grupie jak zwykle odbyła się rozmowa, która miała pomóc w osiągnięciu celu. Cenne informacje zostały wygłoszone przez pana profesora, do którego możemy możemy zgłaszać wątpliwości dotyczące naszego wspólnego przedsiębiorstwa. W naszej grupie na tej lekcji postanowiliśmy, że popracujemy w parach. Kiedy byliśmy już gotowi czytaj dalej »

Lekcja x

Dziś odbyły się kolejne zajęcia ekonomi w praktyce. Nasz zespół wykonywał pracę, która miała na celu określenia źródła finansowania. Musieliśmy zastanowić się na najkorzystniejszą z ofert jaka będzie nas satysfakcjonować. Po wypełnieniu informacji mogliśmy podzielić się informacjami z innymi grupami. Stwierdziliśmy, dofinansowania z Unie Europejskiej mogą korzystnie wpłynąć na rozwój naszego przedsiębiorstwa. Dzięki nim będziemy czytaj dalej »

Lekcja

Na zajęciach naszym zadaniem była praca w grupach, które prędzej zostały utworzone. Zostały nam zlecone zadanie, każda grupa dostała odpowiednie materiały aby je wykonać. Każdemu z grupy przysługiwało odpowiednie zadanie. Pracowaliśmy również nad Analizą SWOT.

Nasz Zespół

Nasza grupa liczy 7 osób : Patryk Piekarczyk Damian Jastrzębski Hubert Kącki Łukasz Kowalewski Magdalena Kowalewska Paulina Janus Karol Hoffmann

css.php