Rajd po Zdrowie

Dnia 23 czerwca 2015 r. odbył się rajd rowerowy dla uczniów z klasy 5c i 5d. Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe (zachmurzone niebo i przelotne opady deszczu), na rajd stawili się najodważniejsi. W trasę wyruszyliśmy o godzinie 9.00. Razem z nami w drogę wyruszyli nasi nauczyciele: Wojciech Pojęta, Tadeusz Szydłowski i Rafał Ziemoląg. Trasa czytaj dalej »

Podsumowanie zadania semestru letniego II edycji programu WF z klasą

Podsumowanie zadania semestru letniego  II edycji programu WF z klasą Czas podsumowań semestru letniego programu Wf z klasą to również czas zbliżającego się końca roku szkolnego. W II semestrze zadaniem do wyboru była dla nas praca z kamerą. Wykorzystywaliśmy ją podczas lekcji, na zajęciach pozalekcyjnych, na lekcjach  w klasach profilowanych o profilu koszykarskim i pływackim czytaj dalej »

Zawody pływackie klas profilowanych

18 czerwca w Szkole Podstawowej nr 23 odbyły się międzyszkolne zawody pływackie w ramach Turnieju Klas Profilowanych. Uczniowie klas 1c i 4b pod czujnym okiem trenerów: Marcina Korgula, Tadeusza Litwina i Rafała Ziemoląga dopłynęli aż na podium. Zawodnicy klas pierwszych płynęli 25 metrów stylem grzbietowym. Oliwier Ponieważ zajął 1 miejsce w kategorii chłopców, zaś Klaudia czytaj dalej »

Zawody gimnastyczne.

Dnia 18.06.2015 w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych odbyły się zawody w gimnastyce sportowej dziewcząt i chłopców. Reprezentację naszej szkoły stanowiły: 1. Julia Mordel 2. Weronika Boczkowska 3. Martyna Pojęta 4. Aleksandra Nowicka 5. Maja Kasperek 6. Roksana Szymańska 7. Natalia Kulikowska 8. Natalia Kamińska 9. Magdalena Stasak 10. Julia Nowosadzka Dziewczęta rywalizowały w trzech konkurencjach: czytaj dalej »

Mamy ZŁOTO :) …Igrzyska Szkolne w Tag Rugby

MISTRZOSTWO Lublina w TAG RUGBY. 10 czerwca 2015 przejdzie do historii naszej szkoły. W tym dniu reprezentacja SP 30 zwyciężyła w Igrzyskach Szkół Podstawowych miasta Lublin w TAG RUGBY. Podopieczni p.Wojciecha Pojęty wygrali puchar i otrzymali złote medale …. Nasz zespół w składzie: Godzisz Mieszko, Grzywaczewski Jakub, Jezierski Łukasz, Litke Krystian, Skotnicki Bartosz, Świtacz Kacper, Wnuk czytaj dalej »

css.php