Top 10

Ulubieni reżyserzy:
1. Catherine Hardwicke

2. Chris Columbus

3. Jan Komasa

4. Piotr Wawrzyniak

5. Francis Lawrence

6. Lisa Azuelos

7. Robert Stromberg

8. Roman Polański

9. Todd Phillips

10. Dennis Dugan

Wybraliśmy ich, ponieważ są reżyserami naszych ulubionych filmów i programów ;)

Trochę o nas…

my (Opis od lewej :D )
Hej, mam na imię Marta, mam 15 lat. Uczęszczam do gimnazjum nr 7 w Koninie. Uwielbiam  rysować i malować,  w wolnym czasie lubię oglądać filmy, bawić się z moim psem-Tofikiem, i spotykać się z przyjaciółmi.  W przyszłości chciałabym zostać architektem.

Cześć! Jestem Sebastian.
 Mam 15 lat. Chodzę do gimnazjum nr 7 w Koninie. Uczę się grać na gitarze  w PSM II st. w Koninie. W wolnym czasie lubię oglądać filmy, słuchać muzyki, rysować. Mam psa – wabi się Rafik. W przyszłości chciałbym zostać muzykiem.

No hej, jestem Klaudia i mam 15 lat. Uczę się w Gimnazjum nr 7 w Koninie. Moim hobby jest oglądanie filmów i czytanie książek. Po szkole lubię spotykać się ze znajomymi i spędzać czas w centrum handlowym. Mam psa, yorka, który wabi się Dżeki, bardzo lubię się z nim bawić i wychodzić z nim na spacery. Gdy będę dorosła chciałabym zostać aktorką.

Siema, moje imię to Krystian,15lat. Edukuję się w Gimnazjum nr 7 w Koninie. Lubię oglądać programy TV. W wolnych chwilach próbuję spełniać swe marzenia, w przyszłości chciałbym zostać reżyserem. Mam rybki, które są magiczne i kolorowe.

Siemka, jestem Julia. Mam 15 lat. Jak reszta moich kolegów chodzę do tego samego gimnazjum. Lubię podróżować po świecie i poznawać nowe kultury i nowych ludzi. W przyszłości chciałabym zostać modelką lub policjantką.