To już jest koniec?

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, koniec projektu również. Trzeba przyznać, że założenie fikcyjnego przedsiębiorstwa i prowadzenie bloga z efektami naszej pracy było dość sporym wyzwaniem, ale skoro wytrwaliśmy to JEST DOBRZE. Tak więc dzisiaj uzupełniamy brakujące elementy naszego bloga i przygotowujemy prezentacje końcową. Co doszło? BIZNES PLAN→ KLIK STRATEGIA MARKETINGOWA→ KLIK

UWAGA! UWAGA!

Z okazji zbliżającego się końca roku szkolnego Papaya zaprasza na KLUBOWE ZAKOŃCZENIE ROKU! Najlepsi DJ-e, najlepsze drinki, najlepsze towarzystwo to wszystko co spotkasz 27.06.2014 w naszym klubie! Wjazd: 15 zł. Dla ambitnych, którzy starali się cały rok i dostali świadectwo z wyróżnieniem wstęp GRATIS!

Tyle wygrać!

Dzisiaj dostaliśmy e-mail, że przyznane są kolejne odznaki. Weszliśmy z ciekawości, żeby zobaczyć czy może nam też coś przyznano. A tutaj wielkie zaskoczenie, dostaliśmy! I to aż 3 ♥ Od razu trzeba przyznać, że bardzo nas to cieszy, bo ostatnio włożyliśmy trochę pracy w bloga. Również należy powiedzieć, że jest to dla nas bardzo duża czytaj dalej »

O rany, rany, same zmiany!

Co tutaj się dzieje… dużo nowości, dużo zmian, zarówno w treściach umieszczanych w różnych zakładkach, jak i wyglądzie bloga. Fajnie jakbyście się zapoznali, a jeszcze fajniej jakbyście pozostawili jakiś ślad po sobie (oczywiście mamy na myśli komentarze). Gdzie warto zajrzeć, gdzie się coś zmieniło: NASZE PRZEDSIĘWZIĘCIE→ KLIK RODZAJ PRZEDSIĘWZIĘCIA→ KLIK PLAYLISTA→ KLIK MARKETING→ KLIK KLIK

e-promocja- e-mail promocyjny

Gdzie najchętniej reklamują się MŚP (małe i średnie przedsiębiorstwa)? My stworzyliśmy własnego e-maila z promocją, która już pojawiła się na plakacie. Chociaż kolejność tworzenia tych dwóch rzeczy była odwrotna, z racji tego, że jesteśmy szaloną grupą zmieniliśmy kolejność Tytuł: HAPPY HOURS W PAPAYI! Nie masz co robić w kwietniowy piątek? Lubisz kolorowe drinki? W każdy czytaj dalej »

Analiza SWOT

Czym jest analiza SWOT? Otóż jest to jedna z najpopularniejszych technik analitycznych, służąca do porządkowania informacji. Bywa stosowana we wszystkich obszarach planowania strategicznego jako uniwersalne narzędzie pierwszego etapu analizy strategicznej. Np. w naukach ekonomicznych jest stosowana do analizy wewnętrznego i zewnętrznego środowiska danej organizacji, (np. przedsiębiorstwa), analizy danego projektu, rozwiązania biznesowego itp. Technika analityczna SWOT polega czytaj dalej »

Plakat!

ŻEBY ZOBACZYĆ GRAFIKĘ W PEŁNEJ ROZDZIELCZOŚCI WYSTARCZY NA NIĄ NACISNĄĆ  

Cierpliwość to największa cnota…

Witam wszystkich!  Tworzenie biznesplanu to bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie wymagające dużo ciężkiej i zaangażowanej pracy. Nasze efekty będą widoczne już niebawem. Mamy nadzieje, że będziecie cierpliwie czekać, ponieważ skutki są tego warte.

Dzień dobry, cześć i czołem!

Witamy na naszym blogu! Mamy nadzieje, że będziecie zaglądać tu często i śledzić postępy naszego klubu.  Zapraszamy do przeczytania dotychczasowych wpisów w zakładkach: nasz zespół, nasze przedsięwzięcie, analiza rynku i źródła finansowania. Wasze komentarze i uwagi zawsze będą mile widziane, ponieważ dążymy do ciągłego doskonalenia naszej pracy i tak właściwie samego siebie.  Naszym celem jest czytaj dalej »

css.php