10 zasad zdrowego żywienia

Odżywiacie się prawidłowo? Dbacie o swój organizm czy wręcz przeciwnie? Chcecie się dowiedzieć co zmienić w swoim sposobie żywienia i na jaki tryb życia się przestawić, aby odżywiać się prawidłowo? Skoro tak – zapraszamy do zapoznania się z treścią dzisiejszego postu. Niżej wymienimy zasady zdrowego odżywiania oraz przedstawimy państwu piramidę żywienia, czyli co powinniście jeść czytaj dalej »

zmień swoje życie na lato!

Zmień swoje życie na lato! Czujesz się znudzony i ociężały? Zima odebrała Ci ostatki energii? Zmień to już dziś! Nasza siłownia „Miami Gym & Fitness” oferuje bogaty i różnorodny program ćwiczeń z osobistym trenerem. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę. Gwarantujemy, że dzięki naszym usługom poczujesz się usatysfakcjonowany i odmieniony. Zapraszamy serdecznie! Zespół „Miami Gym czytaj dalej »

Domowe ćwiczenia

Witamy wszystkich. W Wałbrzychu pogoda nie dopisuje, więc postanowiliśmy zaprezentować Państwu parę zwykłych, łatwych do wykonania ćwiczeń, które możecie wykonywać w domu, np. Gdy za oknem pada deszcz i nie macie ochoty spędzać aktywnie czasu poza domem. Obrazki nie są naszego autorstwa, ich źródło to www.weheartit.com Jeżeli trudno jest Wam zrozumieć i wykonać poniżej pokazane czytaj dalej »

Strategia marketingowa

Z racji tego, że ostatnio staliśmy się bardzo pracowici dodajemy dzisiaj także plan marketingowy! —— Aby poinformować potencjalnych klientów o otwarciu naszego przedsięwzięcia, czyli siłowni „Miami Gym & Fitness” zamierzamy przygotować różnorodne formy reklamy i promocji. Planujemy kampanię reklamową obejmującą: 1. Ulotki rozdawane głównie w centrum miasta w godzinach największego ruchu. 2. Plakaty reklamowe rozklejone czytaj dalej »

analiza SWOT

Witamy wszystkich. Dzisiaj rzekomo miała być burza, ale póki co dzień jest piękny. Musimy się uwinąć szybciutko z zadankiem i można dalej korzystać z takiej cudownej pogody. Polecamy bieganie wieczorem, rozgrywkę w koszykówkę, basen albo siłownie. Pamiętajcie o aktywnym trybie życia, nie marnujcie czasu przed telewizorem! W dzisiejszym poście chcemy zaprezentować Analizę SWOT, której celem jest czytaj dalej »

Nowy wygląd bloga!

No dobra, może przesadziłam z tym tytułem, bo dodałam tylko nagłówek. Ci co przeglądają naszą stronę i są wiernymi fanami zdrowego trybu życia zauważą, że właśnie wcześniej blog był prowadzony bez nagłówka. Mam nadzieję, że teraz wygląda lepiej i że Wam się podoba! Liczę na miłe opinie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia! Na początku nie czytaj dalej »

Biznesplan

Witam naszych drogich czytelników. Jak już pewnie zauważyliście dawno się tutaj nie odzywaliśmy, wiec może wytłumaczymy się z powodu naszej nieobecności? Cóż powody są dwa, a mianowicie brak czasu, który musimy poświęcić na zaglądanie tutaj, ponieważ blogi na ceo strasznie się zacinają, strona powoli się ładuje no i często bywa tak, że nagle nas wywala i czytaj dalej »

Jak zarejestrować firmę?

Nasze przedsiębiorstwo będzie prowadzone w formie spółki jawnej. Na początku zostałaby spisana umowa między wszystkimi wspólnikami, by zapisać podstawowe dane oraz wkłady wnoszone przez każdego z nas. W celu zarejestrowania spółki jawnej w Krajowym Rejestrze Sądowym musielibyśmy wypełnić druk KRS-W1, z którym opłaty związane wyniosłyby ok. 2000 zł. Równocześnie musielibyśmy złożyć wniosek o wpis do czytaj dalej »

Źródła finansowania

Witam. Dzisiaj chcemy zaprezentować państwu nasz pomysł skąd i jak znaleźć pieniążki na otworzenie naszej firmy. Część środków na rozpoczęcie działalności zostanie zgromadzona ze źródeł prywatnych właścicieli, dysponujemy sumą 60 000 złotych. Część z nich będzie pozyskana od inwestorów takich jak urzędy pracy i banki. Pierwszą instytucją braną pod uwagę w planowanej działalności gospodarczej będzie Powiatowy czytaj dalej »

Analiza rynku

  Pragniemy Państwu zaprezentować naszą analizę rynku w postaci mapy. Jak widać w Wałbrzychu znajduje się kilka siłowni wraz z fitnessem, dlatego postaramy się wybrać miejsce, które będzie najbardziej odpowiednie ze względu na klientów tak jak i na nasze dochody.

css.php