analiza SWOT

Witamy wszystkich.

Dzisiaj rzekomo miała być burza, ale póki co dzień jest piękny. Musimy się uwinąć szybciutko z zadankiem i można dalej korzystać z takiej cudownej pogody. Polecamy bieganie wieczorem, rozgrywkę w koszykówkę, basen albo siłownie. Pamiętajcie o aktywnym trybie życia, nie marnujcie czasu przed telewizorem!

W dzisiejszym poście chcemy zaprezentować Analizę SWOT, której celem jest określenie mocnych i słabych stron naszej działalności oraz rozpoznanie szans i zagrożeń powstających w jej dalszym i bliższym otoczeniu.

10419831_709322275794767_1251706794_n

Życzymy miłego dnia. :)

Jeden komentarz

 • Ula Małek
  10 czerwca 2014 - 07:46 | Permalink

  Przyznaję, że tego oczekiwałam od Waszego bloga, czyli połączenia zagadnień merytorycznych – super, że napisałaś/napisaliście i o pogodzie, i o ćwiczeniach i o tym, że warto być aktywnym. Po drugie zamieściłaś/zamieściliście materiał dotyczący zajęć, jest analiza SWOT, która wiąże się z Waszym przedsięwzięciem. Brawo!!

  Zawsze przypominam, że mocne i słabe strony są w nas, a szanse i zagrożenia na zewnątrz, w otoczeniu.

  Pozdrawiam i cieszę się, że jesteście

  Ula

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php