Daj serce, a dam Ci łapę ..

” Daj łapę” Czy widziałeś/aś na ulicy lub w ogrodzie czy na podwórku zaniedbanego psa ? Czy znalazłeś/aś bezdomnego i wygłodzonego kotka. Nie czekaj, nie bądź obojętny ! Zadzwoń do nas. I ty możesz zostać bohaterem ! Już dziś nasza fundacja pomaga zwierzętom. Masz pytania ? Nie czekaj skontaktuj się z nami. tel: 787-510-456 e-mail: czytaj dalej »

Analiza SWOT

Nasza fundacja kieruje się dobrem zwierząt. Wszystkie działania są z myślą o tych cudownych czworonogach. Pragniemy nieść pomoc ponieważ te istoty również mają uczucia. Potrafią się cieszyć i smucić. Mają prawo do normalnego życia bez głodowania i przemocy. Mocnymi stronami naszej fundacji są : -wieloletnie doświadczenie przez specjalistów (weterynarzy, treserów itd) – zaoferowanie domów tymczasowych czytaj dalej »

Podział ról i obowiązków ;)

Witamy! Nasza grupa, jak już wcześniej pisaliśmy, zajmuje się fundacją dla bezdomnych zwierząt. Podział obowiązków związanych z pracą na blogu, został opracowany w następujący sposób: Sebastian i Ewelina – Zajmujemy się gromadzeniem i publikowaniem informacji na blogu, Jakub – Główny ,,redaktor”, zajmuję się poprawkami oraz zmianami publikowanych wpisów na blogu .   Pragniemy szlachetnie poświęcać czytaj dalej »

Cele naszej skromnej fundacji

Celem nasze fundacji jest niesienie pomocy dla bezdomnych i osieroconych zwierząt oraz znalezienie im domu. Mamy w planach tygodniowo dostarczać 20 kg karmy dla psów i kotów oraz inne potrzebne rzeczy. Będziemy nieść pomoc rodzinom, mającym pod swoją opieką większą ilość pupili. W okresie letnim dostarczać pokarm a w okresie zimowym dodatkowo będziemy pomagać pod czytaj dalej »

Witaj, świecie!

Naszym celem jako osób ambitnych jest utworzenie fundacji. Jej celem będzie pomoc zwierzętom. Fundacja dotyczy wszystkich zwierząt zarówno dzikich jak i domowych. Zaletą naszej fundacji jest całodobowe urzędowanie. Udzielamy pomocy i wsparcia dla każdego zwierzaka. Zwierząt nie trzymamy w schronisku. Przebywają one w domach tymczasowych pod profesjonalną opieką.  Nasza fundacja oferuje : * szkolenie * czytaj dalej »

css.php