Podział ról i obowiązków ;)

Witamy!

Nasza grupa, jak już wcześniej pisaliśmy, zajmuje się fundacją dla bezdomnych zwierząt. Podział obowiązków związanych z pracą na blogu, został opracowany w następujący sposób:

Sebastian i Ewelina – Zajmujemy się gromadzeniem i publikowaniem informacji na blogu,

Jakub – Główny ,,redaktor”, zajmuję się poprawkami oraz zmianami publikowanych wpisów na blogu .

 

Pragniemy szlachetnie poświęcać swój czas na pomoc innym osieroconym i bezdomnym pupilom. Cała nasza praca oraz wysiłek włożony w pracę, płynie prosto z serca i własnej woli. Mamy nadzieję, że nasza praca w przyszłości zostanie doceniona i rozkwitnie w takim kierunku jaki planujemy :)

2 Komentarzy

 • 12 maja 2014 - 15:55 | Permalink

  Witam,
  czyli mamy nowy wpis z ważną informacją, jak wygląda praca na blogu i nowy wizerunek bloga. Cel Waszej działalności jest naprawdę ważny i społecznie pożyteczny, dlatego tym bardziej jestem ciekawa, w którym miejscu realizacji projektu jesteście.

  Napiszcie na ten temat np. o finansach, biznesplanie, czy promocji.

  Czekam na kolejny wpis i cieszę się, że jesteście na blogu.
  Pozdrawiam
  Ula

 • 21 maja 2014 - 08:55 | Permalink

  Mija kolejny tydzień maja. Co dobrego wydarzyło się w Waszym zespole i na Waszych zajęciach? Czekam na informacje i z pewnością nie tylko ja.

  Pozdrawiam
  Ula

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php