Projekcja filmowa

Cześć!

Ostatnio zorganizowałyśmy w szkole projekcję filmu pt. „Bękarty wojenne”, na którą zaprosiłyśmy nasze koleżanki i kolegów z zajęć filmowych. Projekcja filmu jak najbardziej się udała, a my chciałybyśmy podzielić się z Wami zdjęciami z tego dnia.

TjgLdt-f

Kw3--2mU

U8BkZaWS

Teledysk

Wybrałyśmy teledysk zespołu One Direction „Night Changes”

YouTube Preview Image

Utwór jest drugim singlem promującym najnowszą płytę zespołu – ‚FOUR’. Teledysk swoją premierę miał 21 listopada. Jego reżyserem jest Ben Winston. Sceny zostały nakręcone na początku listopada w Londynie, między innymi: na lodowisku należącym do Muzeum Historii Naturalnej (Harry), w parku rozrywki Thorpe Park (Liam) czy w Hyde Park (Louis). Teledysk jest interaktywny – oglądając go widz może poczuć się jakby był na randce z każdym z chłopaków.

Dlaczego wybrałyśmy właśnie ten?
Każda z nas jest wielką fanką tego zespołu. Dzięki temu teledyskowi mogłyśmy poczuć się wyjątkowo, jakby należał tylko do nas. Może dla innych nie ma w nim nic wyjątkowego, ale dla nas jest czymś wspaniałym. Oglądając i słuchając teledysk czujemy jakbyśmy tam były. Na początku jest romantycznie i tak jakby każdy chciał, żeby było na randce, ale potem mamy trochę humoru, który nas rozbawia i pokazuje jacy naprawdę są nasi chłopcy z zespołu.

To byłoby na tyle
Trzymajcie się ciepło i pewnie widzimy się przy następnym wpisie – 3TRS

TOP 10 ULUBIONYCH REŻYSERÓW

Witamy ponownie! Tym razem przychodzimy do Was, by podzielić się z Wami dziesiątką naszych ulubionych reżyserów. Wybrałyśmy ich ze względu na fakt, że filmy przez nich reżyserowane są naprawdę świetne. Warto poświęcić chwilę i obejrzeć chociaż kilka z nich.

1. Steven Spielberg
2. Woody Allen
3. James Cameron
4. Peter Jackson
5. Mark Herman
6. Krzysztof Kieślowski
7. Andrzej Wajda
8. Roman Polańki
9. Łukasz Palkowski
10. Jan Komasa

Mamy nadzieję, że znacie chociaż kilku z nich. Jeśli tak – rozumiecie dlaczego to właśnie na nich padł nasz wybór. Na dzisiaj to wszystko. Trzymajcie się ciepło, 3TRS