Teledysk

Wybrałyśmy teledysk zespołu One Direction „Night Changes”

YouTube Preview Image

Utwór jest drugim singlem promującym najnowszą płytę zespołu – ‚FOUR’. Teledysk swoją premierę miał 21 listopada. Jego reżyserem jest Ben Winston. Sceny zostały nakręcone na początku listopada w Londynie, między innymi: na lodowisku należącym do Muzeum Historii Naturalnej (Harry), w parku rozrywki Thorpe Park (Liam) czy w Hyde Park (Louis). Teledysk jest interaktywny – oglądając go widz może poczuć się jakby był na randce z każdym z chłopaków.

Dlaczego wybrałyśmy właśnie ten?
Każda z nas jest wielką fanką tego zespołu. Dzięki temu teledyskowi mogłyśmy poczuć się wyjątkowo, jakby należał tylko do nas. Może dla innych nie ma w nim nic wyjątkowego, ale dla nas jest czymś wspaniałym. Oglądając i słuchając teledysk czujemy jakbyśmy tam były. Na początku jest romantycznie i tak jakby każdy chciał, żeby było na randce, ale potem mamy trochę humoru, który nas rozbawia i pokazuje jacy naprawdę są nasi chłopcy z zespołu.

To byłoby na tyle
Trzymajcie się ciepło i pewnie widzimy się przy następnym wpisie – 3TRS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge