Sportowa 40-ka

Kolejna witryna sieci „Blogi Programów Centrum Edukacji Obywatelskiej”

TALENTY ORLIKA – Orlik SP 40

W dniu 19.06.2015  na ORLIKU przy SP nr 40 rozegrany został turniej piłki nożnej „TALENTY ORLIKA”.  Drobny deszczyk nas nie wystraszył.

W rozgrywkach uczestniczyło 46 chłopców ze szkół podstawowych ( rocznik 2004 i młodsi) Wszyscy uczestnicy otrzymali gadżety, a drużyny które zajęły pierwsze 3 miejsca dyplomy oraz puchary ufundowane przez Wydział  Sportu-Lublin.

Orlik21Orlik14

Orlik22      Orlik19

Orlik11      Orlik12

Orlik 1       Orlik6

Orlik5       Orlik3

Orlik2       Orlik4

No Comments »

Rugby TAG – eliminacje

17 czerwca na boiskach Budowlanych Lublin odbył się Półfinałowy Wojewódzki  Turniej Szkolnej Ligi Rugby Tag będący jednocześnie eliminacją do Turnieju Ogólnopolskiego.

Świetnie spisali się uczniowie naszej szkoły, wygrywając rywalizację w klasach VI i IV,   tym samym awansując do Turnieju Ogólnopolskiego.

Klasy V zajęły miejsce III.

BRAWO !!!!!!  i …………POWODZENIA W RYWALIZACJI Z NAJLEPSZYMI SZKOŁAMI Z CAŁEJ POLSKI !

Turniej rozegrany zostanie na LUBLIN – ARENIE 23.06.2015r.

Wyniki Klasy  VI

I m SP 40

II m SP 23

III m SP 3

Klasy  V

I m SP 34

II m SP 1 Krasnystaw

III m SP 40

Klasy  IV

I m SP 40

II m SP 1 Krasnystaw

III m SP 23

                

 

                 

 

                 

 

 

               

 

                 

 

 

 

                                             

No Comments »

Sukces dziewcząt w rugby

Reprezentacja naszej szkoły dziewcząt w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ m LUBLIN w RUGBY TAG  w  składzie;
OLA BORAS

WIKRORIA GÓŹDŹ

PATRYCJA SKROBAS

KASIA KOLASA

KLAUDIA WIDZ

WIKTORIA JANCZAK

NATALIA ZABŁOTNI

MARTYNA MAJCHRZAK

MARIKA CZERNIAK

zajęła  II miejsce  ! Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W drodze do sukcesu pokonały:

SP 4  -SP 40   0-4

SP 7 -  SP 40  1-2

SP 43 – SP 40 1-3

SP 29 – SP 40  1 – 0

SP 7  -  SP 40  0-1

I m   SP 29

II m   SP 40

III m   SP 7

               

 

 

                

 

      

 

 

No Comments »

Sukces Kacpra

Kacper Pytka- Wasil, uczeń  naszej szkoły, został powołany do kadry Polski ! Weźmie udział w Letniej Akademii Młodych Orłów !

Kacper                                 Kacper Pytka-Wasil

Gratulujemy  !!!!!!!

No Comments »

Dzień Dziecka- tradycyjny rajd rowerowy Czterdziestki

Tradycji stało się zadość. Kolejny Dzień Dziecka uczciliśmy „na sportowo” Nasz ulubiony rajd rowerowy mógł odbyć się bez przeszkód, bo pogoda jak zwykle dopisała. W asyście Policji kilka setek rowerzystów z Czterdziestki, którym towarzyszyli rodzice,”przemknęło” nad Zalew Zemborzycki do ośrodka Słoneczny Wrotków. Tam odbył się festyn sportowo-rozrywkowy.

                      

 

                    

 

                     

 

                    

 

                      

 

                       

 

                      

 

 

No Comments »

Rugby TAG- jesteśmy niepokonani

W DNIU 29-05-2015 uczniowie naszej szkoły brali udział w turnieju międzyszkolnym w RUGBY TAG.

W rozgrywkach które odbyły się na obiektach sportowych SP nr 40 udział wzięły reprezentacje szkół podstawowych nr 23 i 30, szkoła nr 20 nie zgłosiła się.

Mecze rozgrywane były w trzech poziomach: klas IV, V i VI.

Reprezentacje naszej szkoły wygrały wszystkie mecze i zajęły pierwsze miejsca w każdej kategorii

Wyniki poszczególnych meczów:

KLASY IV

SP 40-SP 23                        4:1

SP 40-SP 30                        7:2

SP 30-SP 23                        7:3

KLASY V

SP 40-SP 30                        6:2

SP 23-SP 30                        4:0

SP 40-SP 23                        4:3

KLASY VI

SP 40-SP 30 (DWUMECZ)                             4:1 i 6:3

 

ZAWODY ZORGANIZOWALI I PRZEPROWADZILI (JAK ZWYKLE WZOROWO POD KAŻDYM WZGLĘDEM)  Nauczyciele  WF z Czterdziestki

„Czterdziestkę” reprezentowali uczniowie:

Klasa IV
Czerniak Marika
Nowakowski Kuba
Wolski Mateusz
Misiurek Maciej
Adrianek Bartek
Szkodziak Kacper
Sałek Nikola
Orgasiński Jarosław
Piskunowicz Artur
Maś Igor

Klasa V
Boras Ola
Góźdź Wiktoria
Skrobas Patrycja
Zwolak Piotr
Pietroń Mikołaj
Białecki Adrian
Naja Kuba
Maś Bartek
Rusinek Dawid

Klasa VI
Pytka – Wasil Kacper
Kamiński Kacper
Buryś Kamil
Mateńko Adrian
Zabłotni Natalia
Świstowski Kuba
Kołtun Daniel
Król Damian
Sikora Maciej

                       

 

 

 

                       

 

 

                     

 

 

No Comments »

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 40 w piłce nożnej chłopców

Wczoraj zakończyły się Mistrzostwa SP 40 w piłce nożnej chłopców.

Rozgrywki odbywały się w poniedziałki 20.04-11.05.2015r. na boisku ORLIK przy SP nr 40 w systemie „każdy z każdym”. Oficjalne wyniki:

Poziom klas VI: (6a-6d  1:1, 6b-6d 1:4, 6b-6c 3:0, 6a-6c 3:0, 6d-6c 6:0, 6a-6b 1:2)

I miejsce kl. VI d

II miejsce kl. VI b

III miejsce kl. VI a

IV miejsce kl. VI c

Poziom klas V: (5a-5c 3:3 rzuty karne  3:2)

I miejsce kl. V a

II miejsce kl. V c

Klasy V b i V d nie zgłosiły się na rozgrywki

Poziom klas IV: (4a-4b 0:3, 4c-4d 4:1, 4d-4a 3:0, 4b-4c 0:1, 4a-4c 0:5, 4d-4b 6:2)

I miejsce kl. IV c

II miejsce kl. IV d

III miejsce kl. IV b

IV miejsce kl. IV a

W „finale finałów” zagrały  reprezentacje poziomów IV-VI  ( IV-V   1:2  , IV-VI  5:2,  V-VI   1:6)

I miejsce kl VI

II miejsce kl IV

III miejsce kl V

20150511_125331_resized     20150511_154404_resized

20150511_154316_resized     20150511_164418_resized

20150511_125225_resized      20150511_154316_resized

 

1 Comment »

Kibicujemy !

W sobotę 9 maja 2015r na stadionie LUBLIN ARENA odbył się mecz w rugby POLSKA – UKRAINA ,  liczną grupę kibiców stanowili uczniowie naszej szkoły. Wśród  dzieci wyprowadzających obie reprezentacje narodowe na boisko  dziewięcioosobową grupę stanowili uczniowie SP 40.

 

P1220131            P1220132

  P1220133              P1220146

     P1220134          P1220136

  P1220139        P1220137

P1220140         P1220142

P1220146          P1220150

P1220151           P1220152

P1220153            P1220151

No Comments »

Gramy dalej !

Po zaciętej walce w drugiej rundzie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców, reprezentanci naszej szkoły awansowali do ćwierćfinału  tych rozgrywek.

W piątkowych meczach rozgrywanych na naszym „Orliku” padły nastepujące rezultaty:

SP 30- SP 4       1  :  3                                SP 40- SP 30   4  :  1

 

 chł 5

chł 2

chł3

Tabela grupy po tej fazie rozgrywek:

I miejsce SP 40       3;3   br. 5- 4     +1

II miejsce SP 30     3;3   br. 4-4        0

III miejsce SP 4      3;3   br. 3-4     – 1

chł  pn 1

No Comments »

Gramy !

W naszej szkole na boisku ORLIK rozegrane zostały eliminacje piłki nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej m. LUBLIN .Dziewczęta naszej szkoły w składzie; Julia Kwiatosz , Martyna Jankowska , Wiktoria Góźdź , Ola Boras , Magda Kurzyna , Emilia Czerniak , Klaudia Widz , Maja Pietrzak ,Klaudia Sadlak , Nikola Sałek , Natalia Nowakowska , Oliwia Chmiel , Maja Szczerbetka zajęły pierwsze miejsce w swojej grupie . Pokonując SP 38 3;0 , SP 30 5;0 i remisując z SP 4 2;2 awansowały do ćwierćfinału tych rozgrywek.

dz pn 1

 dz pn

 

Chłopcy także wygrali swoją grupę eliminacyjną pokonując kolejno SP 14 6 ; 2 , SP 48 8 ; 2 i SP 27 8 ; 4

Skład naszej reprezentacji; Kacper Kamiński , Kamil Buryś , Kamil Czerniak , Kacper Pytka – Wasil , Daniel Kołtun , Kamil Pracownik , Adrian Białecki , Dawid Rusinel , Piotr Skibicki , Michał Gruszka , Michał Dubielis , Kuba Świstowski.

 

W ćwierćfinale nasze dziewczyny wygrały z SP 21 4 ;1 , pokonały także SP 51 3 ; 2 przegrały niestety z SP 32 0 ; 3 i w bardzo zaciętym i emocjonującym meczu , decydującym o wejściu do półfinału 5 ; 6 z SP 27. Ostatecznie kończąc rozgrywki na 5-6 miejscu. DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY.

 

dz pn 5

No Comments »

  • Program

  • Szkoła

    • Szkoła Podstawowa nr 40 im. Leona Kruczkowskiego, Lublin
    • Nauczyciel
  • Odwiedziny

    • Stronę odwiedzono: 9780 razy
  • Lista blogów użytkownika

  • Komentarze

  • Wyszukiwarka

  • Informuj o wpisach


  • css.php