Nasz Zespół

 

W skład naszego zespołu wchodzą:

1. Paulina Pałaszewska.

ja

Mam 18 lat i uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego nr. XLIII im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Interesuję się organizacją imprez i zamierzam dalej kształcić się w tym kierunku. Bardzo pomagają mi lekcje ekonomii i dużo z nich mogę uzyskać np. z wynkiu testu ról Belbina wyszło mi że będę liderem, i na taką rolę liczyłam.

Moje motto :

” W życiu jak w tańcu każdy krok ma znaczenie „

2. Weronika Bebelska

bebi

 

Mam 17 lat i uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego nr. XLIII im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Interesuje się podróżami , lubię oglądać filmy i chodzić na spacery.

Moje motto:

„Dobro i zło muszą istnieć obok siebie, a człowiek musi dokonywać wyboru. ”                                                          

- Mahatma Gandh

3. Magdalena Orzechowska

magda 2

 Uczęszczam do klasy 2, XLIII Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie.Obecnie interesuję się anglistyką, staram się rozwinąć swoje umiejętności posługiwania się tym językiem, lecz nie wiem czy wiążę z tym jakieś plany na przyszłość. Interesuje mnie także rzeźbiarstwo oraz cukiernictwo.

Moje motto:

„Jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz, nie potrafisz. A TY musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć  ‚NO TO PATRZ!’ „

4. Olga Łoń

ola

Nazywam się Olga Łoń i mam 18 lat. Obecnie jestem uczennicą XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Moja najwiekszą pasją, z którą wiążę swoją przyszłość są dzieci. Uwielbiam spędzać czas z małymi dziećmi, opiekować się nimi i myślę, że mam powołanie do tego, aby zostać opiekunką.

Moje motto:

„Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.”

i nasz rodzynek Kamil Grabek

kamil

Mam 18 lat, obecnie uczęszczam do XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. W wolnych chwilach interesuję sie motoryzacją a w szczególności starymi samochodami ponieważ posiadają one duszę i charakter. Drugą moją wielką pasją są krewetki. Od niedawna rozpoczołem ich hodowlę i widzę w niej przyszłościowy biznes. Bardzo lubię też przybywać na świeżym powietrzu szczególnie jeżdżąc na rowerze.

Moje motto:

,,tylko ciężką pracą i siłą własnych rąk można osiągnąć sukces”

Dobraliśmy się ze względu na koleżeństwo, lecz braliśmy także po uwagę test ról Belbina. Liczymy na to, że będziemy zgodnym zespołem i nasza współpraca będzie owocna.

Zespół 3

2 Komentarzy

 • 5 marca 2014 - 16:09 | Permalink

  Witajcie w naszej Blogosferze. Cieszę się, że macie za sobą pierwszą pracę na blogu. Trzymam kciuki za Wasz zespół, mam nadzieję, że z czasem napiszecie coś więcej
  Sylwia ostatnio opublikował…2014-02-21 SP3 TychyMy Profile

 • Sylwia
  19 marca 2014 - 22:38 | Permalink

  Zamilkliście coś…Może potrzebujecie wsparcia technicznego. Przypominam o mejlu do kamila.zaborowska@ceo.org.pl

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php