TOR WROTKARSKI – ANALIZA RYNKU

Na ostatnich zajęciach podjęlismy decyzję odnośnie kształtu naszego przesięwzięcia. Postanowiliśmy otworzyć i prowadzic tor wrotkarski. Myśleliśmy także nad skateparkiem, ale tor wziął górę. Zadecydowaliśmy, że będzie to działalność gospodarcza w fomie spółki cywilnej, która to jest prosta w założeniu i prowadzeniu. Nasza decyzja spowodowana była tym, że w naszym mieście nikt nie podjął podobnej inicjatywy, więc będziemy pierwsi. Ponadto młodzież szkolna na pewno z chęcia będzie korzystać z naszego przedsięwzięcia, będzie to coś wyróżniającego się na tle innych atrakcji. Oczywiście nie wykluczamy także osób starszych, którzy już do szkoły nie chodzą, drzwi stoją otworem. Dodatkowo przy torze funkcjonować będzie wypożyczalnia sprzętu, mało kto jest w posiadaniu wrotek i ochraniaczy.

Określamy kształt naszego przedsięwzięcia – prezentacja

Analiza rynku

Tabela będzie jeszcze aktualizowana wynikamy z 

2 Komentarzy

 • 1 kwietnia 2014 - 18:48 | Permalink

  Zapoznałam się z Waszymi materiałami na temat analizy rynku, a dokładnie tego co chcecie zmienić w swoim otoczeniu. Podsumowując:
  - jest pomysł na działanie, który powstał w wyniku analizy potrzeb,
  - opracowaliście szans i zagrożenia dla Waszego przedsięwzięcia zestawiając dwie propozycje działań

  Mam do Was pytanie: Kim będzie Wasz klient? Co o nim wiecie?

  Pozdrawiam
  Ula

 • Ula Małek
  19 czerwca 2014 - 17:11 | Permalink

  Cieszy mnie Wasza systematyczność w projekcie i to, że zawsze można na Was liczyć. Może napiszecie odpowiedź na moje pytanie z poprzedniej notatki?
  Pozdrawiam
  Ula

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php