Księgowość i finanse

Na zajęciach udzielaliśmy informacji zwrotnej na blogach innych zespołów, a także wypełnialiśmy wybrane dokumenty księgowe występujące w przedsiębiorstwach/NGO - FAKTURA.

Podczas tych zajęć zajęliśmy się przygotowaniem plakatu na temat VAT:

DSC_0119 DSC_0121 DSC_0122

2 Komentarzy

 • 27 kwietnia 2014 - 17:41 | Permalink

  Widzę, że kolejne porcja informacji została zamieszczona. Faktura przygotowana bez zarzutów; relacja zdjęciowa pokazuje efekty pracy i nawet zadowoloną uczestniczkę:) Super!
  Doceniam Waszą aktywność i z dużym zainteresowaniem czekam na kolejny wpis na blogu.

  Jestem też ciekawa Waszych opinii o programie ekonomii w praktyce. Co Wam się najlepiej podoba? A czego na pewno nauczyliście się?

  Mam tylko jedną prośbę o publikację komentarza z 15.04. w notatce dotyczącej biznesplanu. Zamieściłam dwie i może to jest trochę mylące.
  Pozdrawiam
  Ula

 • 1 maja 2014 - 21:08 | Permalink

  Witam,
  mimo czasu świątecznego przyznaję, że się trochę stęskniłam za Waszymi wpisami. Dlatego postanowiłam Wam trochę poprzeszkadzać.

  Jestem ciekawa co nowego wydarzyło się na poniedziałkowych zajęciach? Jak wygląda Wasza współpraca i tak ogólnie co dobrego u Was się dzieje?

  Pozdrawiam Was serdecznie
  Ula

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php