Kategoria: Nasze przedsięwzięcie

KRĘGIELNIA W KILKU KROKACH

W ostatnim tygodniu przeprowadziłyśmy z Justyną ankietę wśród uczniów naszej szkoły. Dzięki niej dowiedziałyśmy się, że młodzież uważa, że w Gorzowie Wielkopolskim nie ma wystarczającej ilości obiektów rozrywkowo-sportowych. Najczęściej wskazywanymi obiektami była kręgielnia (70%) oraz kino (52%). Wyniki przeprowadzonego badania utwierdziły nas w przekonaniu, że nasze przedsięwzięcie może odnieść sukces. Teraz kilka słów o tym, czytaj dalej »

KRĘGIELNIA!

W końcu podjęliśmy decyzję dotyczącą wyboru przedsięwzięcia, które będziemy realizować. Po długich przemyśleniach podjęliśmy decyzję, że będziemy prowadzić kręgielnię. Rozważaliśmy także opcję hotelu dla zwierząt. Decydującym argumentem przemawiającym za wyborem kręgielni był fakt, że w naszym  mieście jest tylko jedno takie miejsce. Młodzież często spotyka się poza domem i nie ma miejsca, w którym mogłaby spędzić przyjemnie czytaj dalej »

Przedsięwzięcie czas zacząć!

Na ostatnich, czyli szóstych i siódmych zajęcia ekonomi w praktyce zapoznaliśmy się z formami prawno-organizacyjnymi przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych. Pierwszym zadaniem, które mieliśmy wykonać był plakat dotyczący spółek komandytowych oraz komandytowo-akcyjnych. Drugim zadanie, które wykonał Mariusz, była analiza rynku w naszym mieście, czyli Gorzowie Wielkopolskim. Celem było określenie, jakich miejsc brakuje, a jakich jest bardzo czytaj dalej »

css.php