Monthly Archives: Luty 2014

KONTRAKT ZESPOŁOWY

Kontrakt zespołowy Cel kontraktu: sprawna współpraca w zespole.  Priorytety: dobra atmosfera, stworzenie każdemu poczucia wsparcia, sprawna praca. Zespół z składzie:  Justyna Świętosławska  Kamila Szurzyńska Natalia Lachowicz  Klaudia Grabowska Mateusz Pakuła Mariusz Grześków ustala następujące zasady wzajemnej współpracy:   1. Kto będzie liderem zespołu? Kto będzie odpowiedzialny za blog? Wszyscy będziemy pracować na równych prawach, każdy czytaj dalej »

DRZEWKO DECYZYJNE

Powyżej załączone jest nasze drzewko decyzyjne, które pomogło nam podjąć decyzję dotyczącą wyboru lidera. Wspólnie ustaliliśmy, że wszyscy będziemy pracować na równych prawach i nie będzie stałego lidera. Decyzje będziemy podejmować na zasadzie głosowania. Większa liczba głosów przyczyni się do ostatecznej decyzji. 

DO DZIEŁA! :D

Na ostatnich zajęciach rozpoczęliśmy pracę w grupach oraz tworzenie naszego bloga! Praca zapowiada się bardzo ciekawie. Jesteśmy gotowi do realizacji naszych celów. Postaramy się umieszczać tutaj efekty naszej pracy. W zakładce „O nas” możecie znaleźć informacje między innymi o składzie naszego zespołu.

css.php