PODSTAWY KSIĘGOWOŚCI I FINANSÓW (2)

Kolejne zajęcia poświęciliśmy zagadnieniu dotyczącemu księgowości i finansów. Na podstawie, wcześniej umieszczonej informacji na temat VAT, mieliśmy uzupełnić mapę myśli pt. „Co wiemy na temat VAT’u?”  Tym zadaniem zajęli się: Mateusz, Natalia oraz Mariusz. Zajęło im to sporo czasu, ponieważ wszystkie informacje musieli szukać samodzielnie. Oto efekt ich pracy:

10261841_866592273367678_293698785_n

 

Kamila zajęła się fakturą VAT.  KLIK

Klaudia z Justyną miały za zadanie wypełnić „Zgłoszenie rejestracyjne w zakresie podatku od towarów i usług”. Było to skomplikowane  zadanie i wiele rzeczy było dla nas niezrozumiałych, lecz przy pomocy instrukcji dałyśmy radę!

STRONA 1                    STRONA 2                    STRONA 3

 

3 Komentarzy

 • 21 kwietnia 2014 - 13:17 | Permalink

  W Gorzowie Wielkopolskim są niezwykli uczniowie i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dzień wolny, a Wy pamiętacie o swoich obowiązkach. Chylę czoła.

  Ponadto ciekawa notatka, a w niej efekty pracy, które pokazują, że umiecie pracować w zespole i dzielić się zadaniami, czyli nie tylko uczycie się na temat VAT-u, ale o wiele cenniejszej umiejętności, że wspólnie można zrobić więcej. Brawo!

  Mapa myśli mnie urzekła, a informacja m.in. na temat chleba przemawia do każdego. Super! Pozdrowienia dla Twórców: Mateusza, Natalii i Mariusza.

  Klaudia z Justyną i Kamila pracowały nad stroną finansową. Przyznaję, że nie jeden przedsiębiorca miałby problemy z deklaracją VAT. Uznanie za rachunek. Zwróćcie uwagę, że do zapłaty równa się zapłacone. Czy tak? Czy może mnie coś świątecznie się pomyliło.

  Jeszcze raz wspaniali młodzi przedsiębiorcy: Mateuszu, Natalio, Mariuszu, Klaudio, Justyno i Kamilo jestem pełna uznania dla Waszej pracy.

  Pozdrawiam jeszcze świątecznie
  Ula

  • Klaudia
   1 maja 2014 - 21:03 | Permalink

   Bardzo dziękujemy za miłe słowa! :D
   Rzeczywiście, wdał się nam drobny błąd w rachunku.

   Również ciepło pozdrawiamy,
   zespół 3!

 • 1 maja 2014 - 22:50 | Permalink

  Klaudia,
  Tobie i całemu zespołowi należy się wiele słów uznania. Dla mnie jesteście nie tylko super przedsiębiorcami, ale liderami w naszym projekcie.

  Pozdrawiam, jak zawsze serdecznie
  Ula

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php