CZYNNIKI SUKCESU PRZEDSIĘWZIĘCIA

MENEDŻER jest to osoba,  której podstawowym zadaniem jest realizacja procesu zarządzania – planowanie i podejmowanie decyzji, organizowanie, przewodzenie-motywowanie i kontrolowanie.

Tym zagadnieniem zajęli się Natalia, Mariusz oraz Mateusz. Stworzyli listę cech, własności, umiejętności i zachowań, jakie powinien prezentować skuteczny menedżer. Efekty ich pracy w załączniku. KLIK

 

 DSC_1016

 

4 Komentarzy

 • 7 maja 2014 - 12:39 | Permalink

  Cieszę się, że zwróciliście uwagę na kompetencje miękkie – pracując w zespole i na dodatek jeszcze nim zarządzając, nie da się bez tych wszystkich umiejętności które wymieniliście osiągnąć sukcesu. A swoją drogą, czy widzicie się w roli menadżerów (już nie wirtualnego przedsięwzięcia, ale realnego). Jakie Wasze cechy o tym świadczą?
  Sylwia ostatnio opublikował…Modelowy wdech i wydech – na lekcji biologiiMy Profile

 • 12 maja 2014 - 14:31 | Permalink

  Witam,
  kolejny ciekawy wpis zamieściliście na blogu. Cieszy mnie to, że w ten sposób rozumiecie cechy zarówno menedżera, jak i czynniki sukcesu.

  Na pewno tego typu analiza – i to jest dla mnie duża wartością – wynika również z Waszych doświadczeń związanych z realizacją przedsięwzięcia. Doceniam Wasza dotychczasową pracę i czekam na kolejny wpis po zajęciach.

  Pozdrawiam
  Ula

 • karolinastefanska96gmail.com
  17 maja 2014 - 20:41 | Permalink

  Na początku chciałabym docenić tło , jest genialne. jeżeli założylibyście firme w Wałbrzychu byłabym stałym klientem jeżeli tak kręgielnia by wyglądała :) Pięknie ukazaliście jak ważną osobą jest menadżer . Pozdrawiamy http://blogiceo.nq.pl/3lozespol5/
  karolinastefanska96gmail.com ostatnio opublikował…Praca zespołowa – jak i dlaczego?My Profile

 • 21 maja 2014 - 07:31 | Permalink

  Witam,
  jestem ciekawa co dobrego po ostatnich zajęciach ekonomii w praktyce? Czy są jakieś nowe efekty wspólnych działań i jak układa się Wasza współpraca? Co dzieje się z Waszym przedsięwzięciem?

  Pytania stąd, że często odwiedzam Wasz blog i lubię czytać ciekawe wpisy.

  Pozdrawiam serdecznie
  Ula

  PS.
  Klaudia serdecznie pozdrowienia dla Ciebie i szacunek za trzymanie poziomu:)

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php