Pokaz Gimnastyczny Laury Emurla

Od tego roku mamy nowa koleżankę.  Dzisiaj na zajęciach w-f  Laura pokazała kilka układów gimnastycznych. Najbardziej ze wszystkich występów podobał mi się układ z obręczą. Bardzo mnie ciekawi jak Ona zapamiętuje poszczególne bardzo trudne figury.
Daniela Orawska

Pokazy Laury były dla mnie niesamowite. Po każdym jej ćwiczeniu nie mogłam uwierzyć, że można aż tak się wygiąć. Tak jak większość moich kolegów, chciałabym potrafić to , co ona, ale wiem, że już nie dałabym rady tak się rozciągnąć (Laura ćwiczy gimnastykę od drugiego roku życia).
Ala Zaucha

Według mnie Laura uprawia bardzo ciekawy sport. Jestem zafascynowana jej występem. Interesujące było to, że Laura tańczyła z różnymi przedmiotami. Najbardziej spodobało mi się jak dziewczyna zaczęła taniec z piłką. Laura aby uprawiać gimnastykę na tak wysokim poziomie musi poświęcić dużo czasu na treningi.
Zuzanna Wójcik

MVI_4756 (0-00-18-11) Comp 3 Comp 2 Comp 1

About Grażyna Błaszczak

Jestem trenerem pływania w Zespole Szkół Sportowych nr 1 w Chorzowie
This entry was posted in Bez kategorii, Sport recepta na sukces. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge