Zawody Mikołajkowe

YouTube Preview Image Z okazji Mikołaja i Świąt w naszej szkole przeprowadziliśmy Świąteczne zawody pływackie. Organizatorem był klub Sportowy Piątka Chorzów działający w naszej szkole. My uczniowie klasy 6 włączyliśmy się w przygotowania, aby sprawnie przeprowadzić zawody.  W zawodach uczestniczyli uczniowie od pierwszej klasy Szkoły Podstawowej do klas Gimnazjalnych. Były to zawody, na które zaprosiliśmy nie tylko uczniów, ale także rodziców. Uczniowie najmłodsi klas I-III startowali na dystansie 25m style grzbietowym, klas IV-VI 50 m stylem dowolnym, a gimnazjaliści 100m stylem zmiennym. Były także konkurencje w kategorii rodzeństwo, rodzic (matka, ojciec). Ale największą frekwencją cieszyły się sztafety, w której uczestniczyli rodzice z dziećmi. W sztafecie sportowej zarówno dziecko, jak i rodzic musieli pokonać dystans 25m. Natomiast w sztafecie rodzinnej dziecko płynęło 25 m następnie rodzic musiał przyholować dziecko w kole na dystansie 25m. Podczas zawodów panowała wspaniała atmosfera. Wszyscy uczestniczy bawili się świetnie. Każdy uczestnik otrzymał upominek, a dla najlepszych przygotowaliśmy medale, puchary, nagrody.

About Grażyna Błaszczak

Jestem trenerem pływania w Zespole Szkół Sportowych nr 1 w Chorzowie
This entry was posted in Bez kategorii, Rozruszaj rodziców. Bookmark the permalink.

3 Responses to Zawody Mikołajkowe

 1. To były bardzo fajne zawody. Można było pobawić się z rodzicami w wodzie i przy okazji zdobyć nagrody. Jednak większa walka była między uczniami. Mam nadzieję, że każdy świetnie się bawił. :)

 2. Ala W. says:

  Mam nadzieję, że będzie więcej takich zawodów.

 3. Izabela Pakuła says:

  Witaj w Nowym Roku,
  wczoraj z moim uczniami na dodatkowych zajęciach „testowaliśmy” Twoją grę, którą prezentowałaś na Zimowej Olimpiadzie Pomysłów. Bardzo dobrze się przy tym bawiliśmy. Niebawem przygotuje wpis to prześlę Ci link.
  Gratuluję świetnego pomysłu na zabawę z ringo.

  pozdrawiam Izabela Pakuła, Lokalny lider
  http://blogiceo.nq.pl/aktywnisp23bytom/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge