Tak bawiliśmy się podczas Festiwalu Wody organizowanego w ramach akcji LAS 3

W Festiwalu Wody wzięło udział 200 uczniów klas 1-3. Startowali w 12 konkurencjach zarówno pływackich jak i zabawach wodnych. Dla najlepszych zostały przygotowane wspaniałe nagrody i medale. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa.
Kibicom którzy brali czynny udział i dopingowali dzielnie zawodników rozdano gadżety do kibicowania.

Jak widać na zdjęciach Festiwal Wody (LAS) udało się wyśmienicie a my wiele się nauczyliśmy na temat organizacji i przeprowadzenia imprezy sportowej. Podczas naszej imprezy były lokalne media radio i telewizja.

klasa3d

sedziowieklasd3klasch3klas6dowd2dowch2_kelner3nosiwodaWalkastartkl1kibice

dowch3_medale_KL1nagrody

About Grażyna Błaszczak

Jestem trenerem pływania w Zespole Szkół Sportowych nr 1 w Chorzowie
This entry was posted in Bez kategorii, Rozruszaj rodziców, Sport recepta na sukces, Sukces sportowy, Wsparcie dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Bookmark the permalink.

One Response to Tak bawiliśmy się podczas Festiwalu Wody organizowanego w ramach akcji LAS 3

 1. Izabela Pakuła says:

  Witajcie,
  zachęcam serdecznie do zajrzenia na bloga programu WF z Klasą- http://blogiceo.nq.pl/wfzklasa/2016/04/14/kolorowy-korytarz-zacheca-do-ruchu/
  Nasi sąsiedzi, tj. Szkoła Podstawowa nr 1 z Siemianowic Śląskich (http://blogiceo.nq.pl/gwiazdykopernikanastart/), znaleźli genialny sposób na udekorowanie szkolnych korytarzy, który jest jednocześnie pomysłem na popularyzowanie aktywności na przerwach.
  Musicie to zobaczyć!!!
  Polecam, Izabela Pakuła-Lokalny Lider
  SP23 Bytom, http://blogiceo.nq.pl/aktywnisp23bytom/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge