Chorzowski Bank Pomysłów Sportowych

Guma do skakania na Chorzowski Bank Pomysłów Sportowych

Polskie dziesiątki, Cyganka, Myszka Miki… to tylko kilka propozycji zabaw z gumą do skakania, do których zachęcali uczniowie klasy 2 h SP 5 w Chorzowie. 21 kwietnia mieli oni możliwość zaprezentowania swojego sposobu na aktywność fizyczną, a także zarażenia innych uczestników Chorzowskiego Banku Pomysłów Sportowych z tą zapomnianą, ale jakże rozwijającą grą.

Skaczą wszyscy… mali i duzi, chłopcy i dziewczyny. I wszyscy mają z tego niesamowicie dużo przyjemności. Poza tym doskonalą skoczność, zwinność, koordynację wzrokowo-ruchową, a także doświadczają na własnej skórze, że trening czyni mistrza.

Udział w Olimpiadzie pomysłów nie tylko pozwolił młodszym uczniom naszej szkoły wcielić się w rolę instruktorów skoków przez gumę, ale także zainspirował ich do wielu innych aktywności. Dzieci próbowały swoich sił w szermierce, piłce nożnej, koszykówce, grze w ‘Złap kota’ a także w sztukach walki. Dużą atrakcją były także zabawy z chustą animacyjną oraz pokazy akrobatyki sportowej.

Tego dnia wróciliśmy z do domu z głowami pełnymi pomysłów  Dziękujemy!!! Katarzyna Czaja nauczycielka nauczania wczesnoszklonego.

YouTube Preview Image

About Grażyna Błaszczak

Jestem trenerem pływania w Zespole Szkół Sportowych nr 1 w Chorzowie
This entry was posted in Bez kategorii, Wsparcie dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge