Liga Klubów Śląskich zawody pływackie rocznik 2006

Za nami już pierwsze zawody pływackie uczniów klasy 5a z cyklu Liga klubów Śląskich rocznika 2006 w Dąbrowie Górniczej. Pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Pilecka na dystansie 100m stylem klasycznym oraz sztafeta dziewcząt 4×50 m stylem dowolnym   w składzie ( Julia Głombica, Natalia Szpoton, Hanna Korolczuk, Zuzanna Pilecka). Z. Pilecka zdobyła również srebrny medal na 100m stylem zmiennym. Bardzo dobrze spisała się Natalia Szpoton, która na 100m stylem klasycznym wywalczyła 3 miejsce. Niewiele zabrakło naszej sztafecie mieszanej do medalu, która zajęła IV miejsce, najbardziej nielubiane przez zawodników. Wszyscy zawodnicy poprawili ustanowili swoje życiowe czasy. W punktacji klubowej po pierwszej rundzie zajmujemy wysokie 3 miejsce. W rywalizacji startuje 320 zawodników reprezentujących 25 klubów. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy wytrwałości w dalszej pracy.

Pilecka 100zm Sztafeta dziewcząt

About Grażyna Błaszczak

Jestem trenerem pływania w Zespole Szkół Sportowych nr 1 w Chorzowie
This entry was posted in Bez kategorii, Zawody pływackie. Bookmark the permalink.