Mistrzostwa Śląska w pływaniu 12 latków Gliwice

Zdobyliśmy aż 14 medali w tym 6 złotych. W punktacji medalowej drużyna z KS Piątka Chorzów wywalczyła I miejsce.

Złote medale zdobyła Zuzanna Pilecka, która zwyciężyła aż 4 razy na dystansach 100 klas, 200 klas, 200 dow, 100 zm

Drużyna sztafetowa dziewczyn 4*100 stylem zmiennym w składzie:

Natalia Szpoton, Zuzanna Pilecka, Hanna Korolczuk, Amelia Purchałka

Drużyna sztafetowa dziewczyn 4*100 stylem dowolnym w składzie:

Natalia Szpoton, Kinga Szczembara, Amelia Purchałka, Zuzanna Pilecka

Srebrne medale wywalczyli:

Amelia Purchałka oraz Kacper Porwik na dystansach 400 dow, 800 dow

Brązowe medale Amelia Purchałka, Kacper Porwik na dystansie 200m stylem dowolnym, Kinga Szczembara na dystansie 100m stylem klasycznym oraz Grzegorz Warwas na dystansie 100m stylem zmiennym

Czwarte miejsca te najbardziej nielubiane przez zawodników wywalczyli na 200m stylem klasycznym Kacper Porwik, Kinga Szczembara, 200zm Amelia Purchałka oraz sztefeta 4*100m stylem dowolnym chłopców w składzie: Kacper Porwik, Grzegorz Warwas, Miłosz Siek, Antoni Snochowski.

IMGPorwik 200dow IMGMedalistki IMG_Warwas 100zm IMG_SztafetazmKobiet IMG_Sztafetadow IMG_Purchalka400dow IMG_Porwik 800dow IMG_Pilecka200klas IMG_Pilecka100zm IMG_Pilecka Szczembara100klas IMG_Pilecka Purchalka 200dow

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałych wyników Zawodników trenuje Grażyna Błaszczak

About Grażyna Błaszczak

Jestem trenerem pływania w Zespole Szkół Sportowych nr 1 w Chorzowie
This entry was posted in Bez kategorii, Sukces sportowy, Zawody pływackie. Bookmark the permalink.