Spotkanie na zawodach z Otylia Jędrzejczak i Bartoszem Kizierowskim

_MG_Porwik       _MG_Purchałka        _MG_Pilecka

Zawodnicy KS Piątka Chorzów Startowali w zawodach pływackich Otylia Swim Cup-Summer Edition w Gliwicach w dniach 16-17-06-2018. Dla naszych zawodników udział w tych zawodach był ogromnym przeżyciem. Wielu z nich pływało po raz pierwszy na basenie 50 metrowym. Miejsca na podium zdobyli Zuzanna Pilecka która wywalczyła aż trzy złote medale  na 50, 100, 200 stylem klasycznym. Amelia Purchaka zdobyła złoto na 400m stylem dowolnym srebro na 200 stylem dowolnym oraz Kacper Porwik srebro na 400 m stylem dowolnym brąz na 100m stylem klasycznym. Naszych medalistów dekorowali Otylia Jędrzejczak oraz Bartosz Kizierowski.

DSC_0570

DSC_0539

Były to ostatnie zawody w tym roku szkolnym. Wszystkim zawodnikom życzymy spędzenia wspaniałych wakacji i nabrania siły do dalszej pracy aby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki w nowym roku szkolnym.

About Grażyna Błaszczak

Jestem trenerem pływania w Zespole Szkół Sportowych nr 1 w Chorzowie
This entry was posted in Bez kategorii, Sukces sportowy, Zawody pływackie. Bookmark the permalink.