Międzynarodowy Miting Pływacki Tarnowskie Góry zdobyliśmy 39 medali

Kolejne starty i kolejne medale!

6 października br. zawodnicy KS Piątki Chorzów wzięli udział w VII Międzynarodowym Mitingu Pływackim Park Wodny Tarnowskie Góry. Nasz klub reprezentowało 40 pływaków, którzy w sumie zdobyli 39 medali, zajmując 3 miejsce w ogólnej klasyfikacji klubowej.
Na podium stawały również nasze zespoły sztafetowe:
2 miejsce zajęła sztafeta mieszana 4×50 zmiennym w składzie: Marcin Juraś, Zuzanna Pilecka, Kinga Kempa i Maciej Dusza
3 miejsce zajęła sztafeta mieszana 8×50 dowolnym w składzie: Krzysztof Gottschling, Emilia Zięba, Marta Marczak, Szymon Ellgoth, Kamil Dominiczak, Magdalena Kucharska, Kinga Knopik i Paweł Kwiecień.
100 m stylem zmiennym zostało przeprowadzone w systemie eliminacji i finału.
Do finału zakwalifikowali się:
Kinga Kempa – 1 m
Marta Marczak – 5 m
Paweł Kwiecień – 2 m
Charakterystycznym akcentem Mitingu w Tarnowskich Górach jest rozgrywany SUPER FINAŁ 50m, do którego kwalifikuje się 6 zawodników, którzy uzyskają najwyżej punktowany rezultat wg punktacji FINA na dystansie 50 m.
SUPER FINAŁ wywalczyli:
Marcin Juraś – 4 m
Zuzanna Pilecka – 4 m
Kinga Kempa została najlepszą zawodniczką w roczniku 2005-2004.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz ich trenerom.

Wiernicka Sztafetastarsza_o Sztafeta_o Purchałka_o Pilecka_o Kwiecień_o Kwiecień 2_o Kwiecien1_o Kempa_o

About Grażyna Błaszczak

Jestem trenerem pływania w Zespole Szkół Sportowych nr 1 w Chorzowie
This entry was posted in Bez kategorii, Sukces sportowy. Bookmark the permalink.