Grad medali podczas Mistrzostw Śląska w pływaniu 12 latków

Podczas trwających przez 2 dni zmagań pływaków w Mistrzostwach Śląska 12 letnich zdobyliśmy aż 16 medali. Złote medale wywalczyły sztafety dziewcząt na dystansie: 4*100 stylem dowolnym oraz zmiennym (Natalia Szpoton, Kinga Szczembara, Zuzanna Pilecka, Amelia Purchałka)
Zuzanna Pilecka zdobyła medale na dystansie 100zm , 100 klasycznym, srebrne medale na dystansie 100m stylem dowolnym oraz 200 klasycznym ( gdzie do złota zabrakło zaledwie 0,01 sek
Amelia Purchałka srebrne medale na dystansie 400 dow, 800 dow, 200 zm, Brązowy medal 200 dow
Kacper Porwik brązowe medale wywalczył na dystansie 200 klas, 400 dow, 800dow
Brązowe medale zdobyli również :
Natalia Szpoton 100zm, Grzegorz Warwas 200zm, Przemysław Dziurski 200grzb
Gratulujemy zawodnikom wspaniałych sukcesów
Amelia200dow Amelia200zm Amelia400dow Druzyna Grzes200zm Kacper400dow Przemek200grzb SztafetaDdow Sztafetadow sztafetazm Zuza Natalia100zm Zuza100dow Zuza100klas

Jestem trenerem pływania w Zespole Szkół Sportowych nr 1 w Chorzowie
This entry was posted in Bez kategorii, Sukces sportowy, Zawody pływackie. Bookmark the permalink.