Nasz „żabkarz” coraz lepszy

Znakomicie zaprezentował się Paweł Kwiecień w rozegranych w Lublinie zawodach Grand Prix Puchar Polski w pływaniu. Nasz zawodnik zajął I miejsce na dystansach: 50 m stylem klasycznym ( 31.35 ), 200 m st klasycznym ( 2:28,75 ), 200 m stylem zmiennym ( 2:18,20) II miejsce na 100 m stylem klasycznym ( 1:09, 15)oraz III miejsce na 100 m stylem motylkowym ( 1:01,07)

Pierwsze trzy wyniki to jednocześnie najlepsze na ten moment rezultaty w Polsce w kategorii 15-latków. Zawody rozegrane zostały w dniach 23-24 marca na 50 metrowym przepięknym obiekcie Aqua Lublin i wzięło w nich udział 750 zawodników reprezentujących 112 klubów. A nasz zawodnik był jednym z nich…Gratulujemy!!!

About Grażyna Błaszczak

Jestem trenerem pływania w Zespole Szkół Sportowych nr 1 w Chorzowie
This entry was posted in Bez kategorii, Sukces sportowy, Zawody pływackie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge