Podsumowanie naszej firmy

1) Nasze postawione cele: -chęć prosperowania danego pomysłu, a przede wszystkim wprowadzenie go w życie realne, -stworzenie biznes planu naszego przedsięwzięcia, -poprawienie współpracy w grupie, -nabranie doświadczenia w zakładaniu firm , -rozwój interpersonalny(praca w zespole, erudycja, dochodzenie do konsensusu). Cele zrealizowane: -chęć prosperowania danego pomysłu, -stworzenie biznes planu naszego przedsięwzięcia, -poprawienie współpracy w grupie, -nabranie czytaj dalej »

Biznesplan

ekonomia

Strategia firmy

Wstawiamy naszą strategię: strategia

Mail reklamowy

Wstawiamy stworzoną przez nas reklamę, która będzie wysyłana do naszych klientów w formie e-maila. Mail reklamowy

Wstępny kosztorys

Postanowiliśmy sporządzić wstępny kosztorys naszej firmy. Podzieliliśmy nasze koszty na stałe oraz zmienne (miesięczne). Oczywiście wypisane produkty i ceny są oszacowane na podstawie średnich cen sklepowych (kupując hurtowo w hurtowni wyjdzie trochę taniej) oraz produkty zmienne mogą być magazynowane i cześć z nich na pewno nie zostanie wykorzystanych w ciągu każdego miesiąca – zależy to czytaj dalej »

Źródła finansowania – środki unijne

Jako nowa działalność musimy postarać się o finanse pozwalające na dynamiczny rozwój prowadzonej przez nas firmy. Po przeszukaniu Internetu dowiedzieliśmy się, że o dofinansowanie możemy ubiegać się w ramach środków unijnych. Zalety to: -przejrzysty plan, -nie trzeba oddawać pieniędzy, -duża różnorodność przyjmowanych wniosków, -wszelkich informacji możemy zasięgnąć w Urzędzie Marszałkowskim lub Agencji Rozwoju Pomorza. Wady czytaj dalej »

CEiDG

 

Umowa spółki cywilnej

UMOWA-SPÓŁKI-CYWILNEJ

Opis pracownika

Pracownikami będą członkowie naszego zespołu, czyli my sami. Potrzebować będziemy jedynie kursów, na których nauczymy się,  sprawnego obsługiwania klientów, a także korzystania z potrzebnych nam maszyn. Jako, że nie zatrudniamy dodatkowo kierowcy nasi pracownicy muszą muszą ukończyć kurs prawa jazdy. Wraz z rozwojem firmy,  będziemy rozszerzać personel o kolejnych wykwalifikowanych pracowników, a sami staniemy się czytaj dalej »

Dostawcy produktów i usługi

Jak wiecie, chcemy zająć się sprzedażą głównie świeżo mielonej kawy, więc dostawcą będzie producent tego produktu. Planujemy również w ofercie zawrzeć inne napoje, co oznacza, że będziemy czerpać towar z różnych źródeł. Chcemy, aby było to opłacalne zarówno dla nas, jak i dla producentów towarów. Naszym zadaniem będzie znalezienie najodpowiedniejszego dla nas układu. Zamierzamy rozprowadzać czytaj dalej »

css.php