Profil naszej działalności

Po dość długich zastanowieniach doszliśmy do wniosku, że w naszej okolicy brakuje miejsca, gdzie byłaby możliwość dostania świeżej, mielonej na miejscu kawy, i na dodatek w dość niskiej cenie. W dzisiejszych czasach ludzie są zapracowani, ciągle gdzieś się spieszą i nie zawsze mają możliwość wypicia (szczególnie rano) takiej kawy, której smak zapamiętają na długo i da im energię na resztę dnia.

Postanowiliśmy więc założyć biznes, który będzie opierał się na tym, że to my dotrzemy do klienta. Osiągniemy ten cel przemieszczając się. Otóż nasza firma wygląda jak duża ciężarówka, którą codziennie parkujemy w stałych, najczęściej uczęszczanych miejscach. W naszej szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie: świeżo mieloną kawę ( różne rodzaje) oraz inne ciepłe napoje, np.  herbatę. Dodatkowo, klienci mają możliwość kupienia ciast własnego wypieku.

Oprócz tego, z czasem planujemy sprzedawać zimne napoje ( np. świeże soki) oraz lody i inne desery.

Naszym głównym priorytetem jest zadowolenie klienta oraz danie mu radości na resztę dnia! :)

Jeden komentarz

 • 4 marca 2014 - 11:06 | Permalink

  Witajcie,
  ale się zaczęło dziać na Waszym blogu… A jak zapachniało. Zanim pojawił się ten wpis długo zastanawiałam się, skąd taka „kawowa” główka. Teraz wszystko jasne. A zatem świetnie dobraliście obrazek powitalny blog do tematyki – można by powiedzieć, że to już element Waszej strategii marketingowej.
  Zwraca też uwagę Wasza wiedza i przemyślany plan działania – powoli wdrażacie nas w swoje przedsięwzięcie, przedstawiając kolejno kluczowe działania (np. analiza rynku) i aspekty.

  Poza tym świetnie piszecie! Piszcie dalej. A jak macie jakieś ciekawe prace (plakaty/zdjęcia) – to koniecznie je wrzucajcie na bloga. możecie też np. podpiąć inspirujące filmiki.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php