Prezentacja końcowa

Oto nasza prezentacja końcowa: http://prezi.com/mngwr2qowrdj/?utm_campaign=share&utm_medium=copy

Rejestracja spółki jawnej

a) Etapy rejestracji spółki jawnej Przygotowania założeń i opracowanie umowa spółki z o.o. Umowa spółki   z o.o. musi mieć formę aktu notarialnego, wyjątkiem jest tryb S24, elektroniczny wzorzec umowy. Spotkanie u Notariusza, odczytanie i podpisanie umowy, karta wzoru podpisów oraz przygotowanie wypisów Opracowanie formularzy sądowych KRS i podpisanie ich przez wszystkich Członków Zarządu Przygotowanie oświadczeń członków zarządu czytaj dalej »

Klient docelowy

Naszymi klientami są osoby w przedziale wiekowym 17-45 zamieszkujące duże miasta. Posiadają wyższe lub średnie wykształcenie. Nasze produkty kierowane są do grupy ludzi o specyficznych upodobaniach, dlatego płeć, rasa czy narodowość nie grają roli.  Zważając na jakość, a co za tym idzie – cenę naszych produktów, zarobki klienta przeważnie będą znacznie większe od średniej krajowej.

Konkurencja

1. Konkurencja – delikatesy (Alma ; Piotr i Paweł) – e-sklepy z eko żywnością (www.eko.pl ; www.ekozywnosc.org) – sklepy z produktami zagranicznymi (np. Kuchnie Świata) – pośrednio BioWay 2. Mocne i słabe strony naszej konkurencji Mocne: – większa dostępność w sieciach sklepów – szybsze zakupy w sklepach internetowych Słabe: – duża ilość produktów w większych czytaj dalej »

Dostawcy

Chcielibyśmy zająć się sprzedażą zdrowych,ekologicznych produktów,które zaczynają zyskiwać coraz więcej zainteresowania i których popyt rośnie praktycznie z dnia na dzień.Biorąc pod uwagę,że naszym celem jest prowadzenie sklepu z ekologiczna żywnością o wysokim standardzie,nasi dostawcy muszą spełniać określone kryteria takie jak:wysoka jakość towarów(świeżość,wygląd),cena adekwatna do produktów oraz dotrzymywanie danych terminów. Naszym zadaniem będzie znalezienie najbardziej korzystnego czytaj dalej »

BIO ŻYWNOŚĆ

Witajcie ! Zajmujemy się sprzedażą bio żywności i propagowaniem zdrowego trybu życia, zapraszamy do zapoznania się z naszym blogiem osób, które dbają o siebie samych troszcząc się również o otaczające nas środowisko  

css.php