Nasz zespół

1. Weronika

Zdrowe żywienie jest rzeczą, która bardzo mnie interesuje. Wszystkiego rodzaju blogi oraz artykuły na temat nowych przepisów nie pozostają mi obce. Lubie wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną, w szczególności pilates. Oprócz tego aby rozwijać kreatywność tańczę i rysuje

 1544583_637763446296869_1533008289_n

2. Patrycja

Jestem ambitną młodą osobą z wysokimi aspiracjami. Lubię wyzwania i nowe projekty w których można się wykazać. Interesuję się modą, będąc na diecie temat zdrowej żywności nie jest mi obcy. Uważam, że zwracanie uwagi na to co się je jest ważne, dlatego też mam zamiar bardzo promować działalność naszej firmy.

3. Jan

Interesuję się sportem w szczególności piłką nożną, koszykówką i tenisem. Jestem osobą aktywną fizycznie, a w wolnym czasie lubię grać w gry wideo. Staram się zawsze wykonywać powierzone mi zadania  sumiennie i do końca.

941324_573033349397764_582707210_n

4.Magda

Interesuję się między innymi modą i rysunkiem,ale także kuchniami świata- dużo gotuję. Dbam o swoją dietę,swoje posiłki przygotowuje z dużym zaangażowaniem starając się przy tym przestrzegać zasad zdrowego żywienia. W wolnym czasie dużo ćwiczę,czytam i spotykam się z przyjaciółmi.

20131123_131106

                                                                                                                                                                                                                       5. Patryk

Jestem młodą osobą, która interesuję się ekonomią, gospodarką i historią.  W czasie wolnym lubię jeździć na rowerze i chodzić na długie spacery. W okresie letnim bardzo lubię chodzić po górach, a piesza turystyka górska należy do jednych z moich zainteresowań. Oczywiście interesuję się także  zdrowym żywieniem, co wiąże się z działalnością naszej firmy.

                                                                                                                                                                                                                                            DSC_0794

6. Adam

   Interesuję się tworzeniem, miksowaniem muzyki na żywo i grafiką komputerową. Podchodzę do tego z pełnym zaangażowaniem, wykazuję się kreatywnością i nieszablonowym myśleniem. Oprócz tworzenia lubię też pożerać twórczość innych, a szczególnie: muzykę, filmy i dobre jedzenie. Kocham sport – spędzam wolny czas jeżdżąc na rowerze, snowboardzie, biegając lub chodząc na siłownię. Do tego uwielbiam spotykać się z przyjaciółmi i poznawać nowe miejsca. Pomimo, że jestem leniwy, gdy zabiorę się za powierzone mi zadanie, wykonuję je sumiennie do końca.

1519914_631813003521653_359634957_o

2 Komentarzy

 • 4 marca 2014 - 11:13 | Permalink

  Koniecznie przedstawcie Wasz zespół – kto się kryje za ta eko-żywnością. kim jesteście, jak pracujecie, jakie macie zainteresowania itp. Przydatna byłaby też fotka:)

 • Sylwia
  12 marca 2014 - 22:27 | Permalink

  Nie wiem, czy już pisałam (bo jeszcze nie zaakceptowaliście moich komentarzy) ale macie świetną szatę graficzną. Kto wśród Was ma takie talenta? Pewnie wykorzystacie je przy tworzeniu wizerunku firmy. Tylko proszę, koniecznie napiszcie coś o sobie!!!!

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php