Nasza działalność – budka „Jaco Taco”

Po wielu propozycjach i dłuższym zastanowieniu postanowiliśmy założyć placówkę gastronomiczną, w której będziemy sprzedawać taco. Doszliśmy do wniosku, że ze wszystkich rodzajów działalności jakie możemy poprowadzić, usługi gastronomiczne są najbardziej przyszłościowe. W czasach kiedy ludzie mają co raz mniej czasu w ciągu dnia bardzo popularne stało się jedzenie czegoś szybkiego na mieście. Budka z taco jest bardzo dobrym pomysłem, ponieważ można w niej kupić szybkie i smaczne jedzenie i spróbować czegoś nowego bez wyjazdu za granicę. Właśnie to dało przewagę budce „Jaco Taco” nad innymi pomysłami.

Jeden komentarz

 • Sylwia
  12 marca 2014 - 22:15 | Permalink

  Świetne logo, świetna nazwa. Pomysł też bardzo ciekawy – póki co widać, że już macie spójną wizję promocyjną. Jedyne czego mi brakuje, to multimediów w Waszym blogu. Że talentów graficznych Wam nie brakuje – widać po stworzonym logo. Rozwijajcie je zatem także wewnątrz wpisów! Pozdrawiam.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php