Strategia marketingowa

Produkt  

Biznesplan

plan2

Mail reklamowy

Na zdjęciu znajduje się nasz mail reklamowy.

Miesięczne koszta działalności

Koszty Zmienne Stałe Jedzenie- 20000zł/mies. woda i ścieki- ok.300/mies. Paliwo – 1500zł/mies Prąd – 500zl/mies Opakowania- 1000zł/mies.   reklama 5000zł ubezpieczenie 300/mies. ZUS Wynagrodzenia dla pracowników+ZUS 11000zł/mies. wywóz śmieci 270zł/mies. RAZEM: 23 300zł/mies. RAZEM: 16 570zł/mies.   Klient miesięcznie zobowiązany będzie do zapłaty 1800zł, z czego wynika że aby wyjść „na zero” potrzebujemy przynajmniej 22 czytaj dalej »

Źródła finansowania

Młode przedsiębiorstwa mają dużo możliwości sfinansowania swojej działalności. Nie tylko korzystając z pomocy państwa (jak na przykład fundusze z Urzędu Pracy) lub pieniędzy otrzymanych z Unii Europejskiej, ale także można zwrócić się do osób i firm prywatnych  Aniołów biznesu bądź organizacji pozarządowych typu „Start up”.  Firma może także ubiegać się o kredyt lub leasing w czytaj dalej »

Forma działalności „krok po kroku”.

1)Urząd Gminy (CEIDG-1) Niezbędnym jest założenie przez każdego ze wspólników działalności gospodarczej. Aby to zrobić, należy wypełnić wniosek CEIDG-1 i złożyć go do Urzędu Miasta/Gminy.   2)Umowa  Należy spisać umowę spółki cywilnej. Fakt ten trzeba w ciągu 14 dni zgłosić do US (odpowiedniego według siedziby spółki) w celu zapłaty podatku od czynności cywilnoprawnych. Konieczne jest także czytaj dalej »

Umowa spółki cywilnej

Klient

Charakterystyka klienta: 1) segmentacja geograficzna region- trójmiasto 2) segmentacja demograficzna wiek- 13-65 lat płeć- kobiety i mężczyźni  liczba członków rodziny- rodziny z małą liczbą dzieci dochody- wysokie  3) segmentacja psychograficzna sposób spędzania wolnego czasu- spotkania ze znajomymi, rozrywka sposób wydawania ekstra gotówki- na rozrywkę, odzież,  zainteresowania- zdrowy tryb życia rozrywki-sport 4) kryteria finansowe zarobki- wysokie

Dostawcy towarów i usług

DOSTAWCY TOWARÓW I USŁUG: -warzywa, owoce, mięso (wszystko co świeże i potrzebne na co dzień)- lokalni, bezpośredni dostawcy -przyprawy, makarony (wszystkie produkty które się nie psują)- hurtownie spożywcze -opakowania na posiłki i sztućce- hurtownia Dodatkowo: -dietetyk, -dostawcy posiłków, -kucharze.

Nasza firma

Po burzliwych dyskusjach, wzięciu pod uwagę wielu za i przeciw, wybraliśmy prowadzenie firmy zajmującej się zarówno prowadzeniem diety jak i dostarczaniem wcześniej omówionych posiłków. W dzisiejszych czasach zarówno problemy z wagą, jak i z czasem są powszechnie znane i dotykają coraz większą liczbę osób. Lenistwo, złe nawyki żywieniowe i moda na zgrabną sylwetkę to aspekty czytaj dalej »

css.php